güçlü olmak demektir. zor zamanlar bitmez, biri bitse bir yenisi daha yaşanacaktır ama ilkinde tek başına üstesinden gelen insan başka sefere de kimseye ihtiyaç duymadan ve daha az etkilenerek atlatacaktır.
bu insandan çok iyi bir arkadaş olur. güçlü insandır, onunla arkadaş olan kişiye de güçlü olmayı-kalmayı öğretir.
kişinin kendi tercihiyse yapacak bir şey yoktur ama çevresinde ona destek olacak kimse olmadığından tek başına üstesinden gelmek zorunda kalmışsa acıdır. herkesin aklı kendine yeter fakat bazen öyle zamanlar olur ki akıl tutulması yaşarız. ne yapacağımızı, nasıl atlatacağımızı bilemeyiz. böyle anlarda etrafımızda destek aradığımızda bulamazsak kimseyi o zor zaman ikiye katlanır. yalnız başa çıkabilen insanlara övgüler dizelim ama o, yalnız baş etmek istemezdi belki. bunu da unutmayalım.
yalnızlığın en çok hissedildiği zamandır. atlatınca da her şey mümkün gelir, hiçbir şeyden korkmazsın.
paylaşsan, anlatsan, akıl alsan bile yalnız atlatırsın. zor zamanların gerçek anlamda paylaşılabilir olduğuna inanmıyorum. kendinle başbaşa kalmaya gör, ne demek istediğimi anlarsın.
Gücüne güç katmaktır. Fakat insan bir süre sonra güçlene güçlene pehlivan olur. Bazen zor zamanında başını koyacak bir omuz arar. Onu da bulamıyorsa yapacak bir şey yoktur. Pehlivanlığa tam gaz devamdır.
Bence zor zamanları yalnız atlatmak insana bu hayatta kimseye muhtaç olmadığını hatırlatır. Tekrar başka bir zor zamanında kendi kendine dersin ki o vakit de tek başımaydım tekrar atlatabilirim bu güç, bu potansiyel bende var.
Ah çok güçlüyüz biz çook ♡
Daha da güçlü kılar insani kimseye muhtaç değilsindir ama yorulursun ve yorulduğunu kabul etmek istemezsn . Stresten bu hayatta her şey olur. Hastalık saç beyazlaması yaşlanma. Sonra bi bakarsın olgunluk çökmüş üstüne.
Konusuna gore degismekle birlikte saglkk problemi olmadigi surece yalniz basina zorluklarin ustesinden gelmek en mantiklisi