KORONA VİRÜS SEBEBİYLE tEMMUZ DA YAPILACAĞI AÇIKLANAN FAKAT NORMALLEŞME SÜRECİYLE BİRLİKTE hAZİRAN AYINA ÇEKİLEN SINAVDIR. tepkiler yerini bulursa sınav tarihi belki tekrar temmuz ayına çekilebilir.
ertelenmesi gerekirken inatla yapılan sınav. ertelendi-ertelenmedi haberleri ve coronavirüs yüzünden sağlam kafayla hazırlanamadım. herkes bahane zannediyor ama başından beri çalışma potansiyelim iyi gidiyordu, evde kalma zorunluluğuyla birlikte, ertelenecek haberleri de gelince çalışma sistemim değişti, konsantre olmakta zorlandım. yalnızca ben değil çevremdeki herkes bu durumdan şikayet ederek sınava girdi. sonuç olarak sınava girdik bekliyoruz.
sonuçların yarın açıklanmasını beklerleken bugün açıkladılar. şok etkisi ve hiç hazır değildim ben buna. bu sonuçlarla da hiçbir yere yerleşemem zaten.
"Kadın adayların yüzde 81,12'si 150 ve üzerinde puan alırken, erkeklerin de yüzde 73,57'si barajı geçti." şöyle bir haber gördüm. haber başlığı; "yine kızlar ipi göğüsledi." anladık bir yarış değil ama kızlarda okuma oranının düşük olduğu bir ülkede gururlandırıyor.
Geçmişime selam diyerek yeniden o yollara gireceğim sınav. Bu sene üniversiteden mezun olunali beri girmemiştim özlem cekiyodum bi gideyim kucaklasayim dediğim ooo hoş geldin demesi mümkün üç harf. Hedef bu sefer daha yakalanasi. Iki yillikcilara merhaba .
2019 ve 2020 yıllarında üst üste girdiğim hayatımda hiç sivilce çıkarmama rağmen stresinden yüzümün mayın tarlası gibi olduğu, geleceğimi etkileyen lanet sınavdır. Tyt bir şekilde halledilir ama sayısalcıysanız ayt öğrenmek aşırı zordur. Allah bana bir daha girdirmesin inşallah diyor ve düşmanlarımın başına diliyorum.
Sürekli ders çalışmak, tek yaptığın aktivitenin ders çalışmak olması, dershaneye gitmek, sabahlamak. ama yine de güzel zamanlardı
geçen sene girip yerleşmeme rağmen bu yıl yeniden gireceğim. istediğim bölümü istemediğim üniversitede okumak içime sinmedi. tyt matematik düşman başına, gerisi gerçekten hallediliyor. geçen sene ertelendi- ertelenmedi- konular kaldırıldı- kaldırılmadı muhabbetiyle psikolojimizi mahvetmişlerdi, bu sene benzer senaryoyu yaşamayız umarım, boşuna türev integral çalışmadım