özel aracım yok, toplu taşımaları kullanıyorum. yine de böyle insanlara fitil oluyorum. trafikteki herkes de böyle zaten. o ışık yanar yanmaz saniyesinde yamyam gibi kornaya basıyolar. bir sabır ya sabır.
Onu artik aliskanlik haline getirmis, hatta bazmassa kendinde eksiklik hisseden, kornaya basinca onundeki araclarin aniden kaybolacagini falan sana trafigin sevilmeyen insani.
kardeşim bi bekle de ayağımızı gaza koyalım ne bileyim vitesi değiştirelim debriyajdan ayağımızı çekelim ayı oğlu ayı mağaradan mı geldin
7 aylık doğmuş olabilir. Sabırsız tiplerdir ve trafikte en ayar olunan gruptur. Gideceğin yere 5 dakika geç varsan ne olur yani
Kardeşim biraz sabır yahu nereye yetişiceksin sakin ol dimi biraz şöyle tiplere asla anlam veremiyorum sabır yarabbi
Paşaya kelle yetiştiren empati yapmayan insandır. Hani iki saniye beklesen ölmezsin kardeş. Gereksiz stres yapan insan türü de diyebiliriz.
Bir bucuk 2 saat once yasadigim olay.gercekten saka gibi suruculer var.yesili daha gormeden kornaya bas.aya basliyolar.yahu ne bu acele acelen varsa da bisi degismicek korna panik de yaptirabilir dusunmek lazim.bugun de kirmizida bekliyorum bi tir surucusu ve yaninda da bi kamyon ikisi de benim arkamda duruyor.yesil yanmasini bekliyoruz.basladilar deli gibi kornalasmaya.dedim bi sey var da ikaz mi ediyolar yok meger sakalasiyolarmis.yani gelde prenses cizgini koruyup bunlara iki satir kelam etme neyse sakinim
biraz sabır yani ne bu acale. bekle az ne olacak sanki. hem kornaya bastığında uçuyor mu önündeki araba. sadece ses kirliliğinden başka bir şey değilsiniz. i̇nsanları stres etmeye ve sinirlendirmeye hakkınız yok.
gerçekten trafikte anksiyetemi azdıran şey budur. ya kardeşim 3 saniye beklemek çok mu zor gerçekten? bi de bazıları direkt sarı ışıkta kornaya basıyor iyice inat ediyorum sonraki kırmızıya kadar bekleyesim geliyor sinirden..