bu insanlara nefretimi kusmak için açtım bu başlığı. ben yolda hapşursamda tükürüğüm sıçrasa utanırım bu insanlar yolun ortasında herkesin gözü önünde olağan bir şekilde tükürmeye utanmıyolar. millet görmek zorunda mı senin tükürüğünü canım amcam, abim
eğitilmesi gerek. burun karıştırmakla eşdeğerdir bana göre. ikisi de mide bulandırmıyor mu
çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı para cezası kesilmesi gereken davranıştır.
ne abartılmış bir başlık bu böyle. olabilir yani bu çöp atmak değil, kimseye zarar vermek değil. görmek istemezsen kafanı çevirirsin. para cezası yazmaya kadar götürmüşsünüz işi yuh. babalarınız hiç sokakta tükürmemiş gibisiniz hayret bişey doğrusu.
Midem kalkıyor resmen. Kafalarına uçan tekme atmak istiyorum. Ahmet diye bir arkadaşım var. Sürekli ve inatla yapıyo. Özellikle benim yanımdayken. Çıldırıyorum resmen. Bırdan ona sesleniyorum. Yapma be güzel kardeşim ayıp ayıp.
ayy geçen gün başıma gelen! kardeşimle ayakkabı bakıyorduk usul usul telefonum cebimdeydi sohbet muhabbet ederken elimi cebime attım şu pandemi dönemimde allahım olacak iş değil ya neyse telefonu cebimden çıkardım elimde yapışkan bir sıvı dedim bu neee! şok oldum anladım tabi akılsızın birisi tükürmüş yere bana gelmiş hemde cebime sürülmüş kafayı yedim hemen markete girdim dezenfektan ıslak mendil ne varsa aldım sildim ama midem kalktı kusura bakmayın ama yapanı öyle bir sövdüm ki içimden anlatamam size olacak iş değil ya hastaysa eve gelir gelmez ne var ne yok yıkadım ama ya hasta olduysam diye de pimpiriklendim oda yetmiyormuş gibi akşamına öksürmeye başladım muhtelemen psikolojikti ama geçti çok şükür demem o ki bu pisliklerin bir an önce yok olması lazım!
Çok iğrenç insanlar... Böyle birini gördüğüm anda uzaklaşıyorum.. hayatımdaki biriyse de soğuyorum. Böyle düşüncesizlik ve iğrençlik olamaz gerçekten. Midem kalkıyor ya konuyu düşündükçe. O yere tükürenlerin yüzüne tükürmek istiyorum. Alın pisliğinizi başka yere gidin.
galiba ülkemizdeki gelişememişliğin, medeniyetsizliğin belirtilerinden biri bu durumdur. ne zaman görsem midem bulanır, hangi çağda yaşıyoruz diye düşünüp birazda bu halimize üzülürüm. ne kadar küçük önemsiz bir şey gibi görülse de bence yapılmaması gereken çağ dışı bi hareket