bir kez kimseye görüşelim demeden tek başıma evden çıkıp gezip sonra bir cafeye oturup kitabımı okumaya başladığım gün fark ettiğim olaydır bu. yani tamam arkadaşlarla takılmak çok güzel muhteşem ama kaliteden bahsedicek olursak yalnız vakit geçirmeyi tek geçerim
kimseyi görmek istemediğimde, kimseyle vakit geçirmek istemediğimde yaptığım. ilaç gibi geliyor.
sevdiğim ama çok uzun zamandır yapmadığım bir aktivitedir. tek başıma sinemaya gitmek, gezmek, alışveriş yapmak, bir kafede oturup kahve içerken işlerimle uğraşmak veya kitabımı okumak. özlediğim şeylerden biri.
ayyy en sevdiğim etkinliktir. çok sosyal biri olmama rağmen o kadar iyi geliyor ki yalnız takılmak, alışveriş yapmak, yemek yemek. bence herkesin buna ihtiyacı vardır. çok iyi geliyor şahsen bana
yalnız geçirdiği vakitleri verimli kullanmasını bilen insanın yaşadığı durumdur.
yoksa yalnız kalınca günün yarısında dizi izleyip, diğer yarısında da oyun oynayan insan kendine hemen hemen hiçbir şey katmayacağı için, geçirdiği vakit de kaliteli sayılmayacaktır.
Yalnızken gerçekten daha iyi daha verimli vakit geçiriyorum özelliklede evdeyken kendi zevkime göre yemek yapıp yiyorum Mısır patlatıp film izliyorum şarkı dinleyip söylüyorum bağıra bağıra arkadaşlarımı tek tek görüntülü arayıp dedikodu yapıyorum video çekiyorum oyun oynuyorum sonra kulaklığı takıp eşofmanları giyip yürüyüşe çıkıyorum o kadar iyi geliyor ki anlatamam oh mis
Her insanın yalnız kalmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum insana iyi gelen terapi gibi gelen bir şey mutlaka kendi başınıza vakit geçirmeli biraz da kendinizi dinlemelisiniz.
insan kafa dinleyecek zaman buluyor. İstediği her şeyi daha kolay yapıyor. Yemeğini temizliğini sporunu her şeyini daha rahat yapıyor. Bence de yalnızlık daha iyi.
Sizi yargılayacak ya da eylemlerinizi yönlendirmeye çalışacak biri olmadığından rahatça yapılabilecek bir şeydir. Kendinizle baş başa istediğinizi yapabilirsiniz. Çok uzatmamaya dikkat edin, depresyonun ne zaman kapınızı çalacağını bilemezsiniz. Her şey gibi yalnızlığın da fazlası zarar. Dozunda olduğu sürece mutlu eder aksi takdirde elde ettiğiniz mutluluğu da alıp götürür.