başlığı böyle açtım ama bir tepki olarak sayılabileceğinden emin olamadım yazacağım şeyin. ben çok bakarım mesela öyle birini görünce. bu başlık altına efsane komik entryler gelir bence.
talihsiz bir başlık olmuş, ben çekinirim böyle durumlarda. sevgilisi varsa, nişanlıysa, evliyse? ayrıca ne tepki verebiliriz ki. içinden en fazla ne yakışıklı adam dersin.
komik entryler gelememiş, bu konuya ciddi yaklaşıyoruz demek ki. tepki olarak saçmalıyorum ben genelde. haddinden fazla boş içeriklerle konuşuyorum. göz göze gelemiyorum da. kızlar olarak çok naifiz. erkekler güzel bir kız görünce böyle mi yapıyor :(
neye göre kime göre yakışıklı 🙄😂 ego mu konuşturdum şurada asla bakmam baktırırım 🙄😂
gözünün içine bakıyordum 😀 ama şu an evli olduğun.icin yapamıyorum. gözüm kocam da hep ♥️
ben dik dik bakanlardan nefret ediyorum. yakışıklıysa böyle düşün geç içinden düşer gibi bakmak ne ? sevgilisi olabilir nişanlısın olabilir evli bile olabilir. sizin sevgilinize böyle bakılsa hoş mu ?
of gerçekten beğendiğimi belli eden bir kadın olmayı çok isterdim ama ben yokmuş gibi davranıyorum. aşamıyorum bir türlü bu huyumu.
tepkisiz kalırım. beğendim mı hıı iyi o zaman allah sahibine bağışlasın der geçerim. çok aşırı yakışıklı bir erkekse ona karşı bir tepki vermem ama arkadaş ortamında konuşurum.

yakışıklı erken görünce benim gibi gözün icine bakan biri daha varmış neden bilmiyorum ama kitleniyorum yakışıklı birisini görünce. bide oda bana bakıyorsa göz göze geldiysek tamam diyordum .
artık sevgilim var ama kirlenmiyorum nedense zaten diğer erkekler aynı gibi geliyor dikkatimi çekmemeye başladı. nasıl oluyor anlamıyorum çünkü sevgilim yokken böyle bir insan değildim.