çok güzel giden bir arkadaşlıgımız var hissetiklerimi kendisinede söylemek istiyorum ama onu kaybederim diye çok korkuyorum
pis bir durum, entryi giren arkadaşda olduğu gibi ne yapsam diye muallakta bırakır. madem yakın arkadaş bu kişi o zaman sana zarar vermemek adına arkadaşlığından bile geri çekebilir kendini. senin için böylesinin daha iyi olduğuna inanabilir. aşık olan kişi tarafından bakıldığında da hem görüşüp hem bir şeyler hissetmek ve bunu söyleyememek, yaşayamamak da zor zaten. hangisi daha ağır basıyor bir sağlaması alınıp hareket edilmeli
kötü bir durum. özellikle onun sana karşı bir hissi yoksa. Arkadaşlığınız çöp olur. gerçekten başınıza gelebilecek en kötü durumlardan biri. sizin onu sevdiğinizden haberi olmadığı için kendine sevgili arayışında olan ya da flörtü olan biriyse işiniz 10 kat daha zor. ama size karşı hisleri varsa zaten yakın arkadaş değil flört gibi olursunuz. sonrası iyi giderse şanslısınız gerçekten ama ilişkiniz yürümezse arkadaşlığınızı bitirmiş olursunuz ve buna değmez yani gerçekten karışık işler karşınızdaki kişiye bağlı oluyor genelde. bunun için karşınızdaki kişiyi güzelce tanımanız gerekir.
önceden aşırı aşırı sevdiğim beğendiğim bayıldığım bir kadındı özellikle medcezirde baya sevmiştim sonrasında fi çok çok başarılı bir işti gerçekten çok yetenekli hele maviyle yaptığı iş birlikleri çok güzel ve hoş. Kerem bürsinle çok yakıştırıyordum. Nedense cemden sonra bütün sevgim gitti ona karşı ama cemle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çağatay ulusoylada yakıştırıyordum ama keremle bir başkalardı. Şuanki hal ve hareketleride pek hoşuma gitmiyor önceki enerjisi güzelliği yok bence
arkadaşlık ilişkinizi anında yok edersin. benim çok yakın bi erkek arkadaşım vardı. hep sevgilimden ayrıldığımda onu kötüler dururdu. zaten iyi değildi iyi ki ayrıldınız falan diye. ama açılmadı ilişkimin tamamen bitmesini bekledi. bitince de önce ufak ufak yürümeler başladı sonra da açıldı. çok boşlukta olduğum bi kaç gün ben de kendimi bırakayım akışına dedim ama olmadı kızlar.
onun seni arkadaşı olarak görürken senin ona abayı yakman gerçeği aşılması zor bir durumdur
kaybetme korkunu yen. sana sadece sen lazımsın zaten önce bunu bil. i̇lişkilerde de arkadaşlıklarda da kaybetme korkunu aşmalısın. neden kaybedesin ki onu? en kötü sana karşı bir şey hissetmediğini söyler. arkadaş kalırsınız.
ben erkek arkadaşımla önceden çok samimi bir arkadaştım ama sonrasında ondan hoşlanmaya başladım ve açılıp açılmamak arasında çok kararsız kaldım.
kendisi bana baya ilgiliydi ama ben bu durumdan emin olamıyordum.
ya o benden hoşlanmıyorsa o zaman ne yaparım diye düşündüm.
bana karşı olan davranışlarını kendimce tarttım ve dedim ki sanırım benden hoşlanıyor, hem ben açılmasam o bana açılmasa, ya hayatımıza başkaları girerse ve ben şansımı kaybedersem ne olur diye düşündüm.
ucunda ölüm yok ya, gittim açıldım.
kendisi de benden hoşlanıyormuş ki bu durum sevgiye dönüştü ve 5 yıldır birlikteyiz.
belki sana örnek oluruz diye anlattım, ucunda ölüm yok sonuçta, çok üzülürsün belki senden hoşlanmıyorsa ama en azından kafan rahat olur, net olur.
bence sana onalan hal ve hareketlerine bak belli onunda sana ilgisi vardır. çünkü böyle birşey çok yakınımda oldu. yurttan arkadaşım eşimin arkadaşıyla tanışmış. kızın çalıştığı yerde. biz beraber falan takılıyorduk. kızın hal ve hareketleri ben sen seni seviyorum diyordu. biz oğlana dedik eşimle bak bu seni seviyor sen de seviyorsan konuş sevmiyorsan mesafeli ol seni yanlış anlar dedik şimdi evliler.