huyunun suyunun değişmesi sonucunda yaptım. veya doğal hali buydu ben göremedim. tek taraflı bir silmek olmadı en nihayetinde. o kendi kulvarında arkadaşlar buldu ben de kendi kulvarımda arkadaşlarımla takılmaya devam ettim. yakın olduğunuz bazı insanların ani değişimine şahit olunca şoktan şoka giriyor, nedenini anlayamıyorsun.
Hak ediyorsa yapacak bir şey yok. Yakınmış uzakmış hiç önemi kalmamış ki yol vermek zorunda kalmışız. Yolu açık olsun.
Tek kalemde silmek yoktur zamanla kendinden tiksindirmistir. Tek kalemde silinmişse yapmaması gereken bir sey yapmıştır.
Bu kişinin cidden özgüvenini ve kendisine olan saygısını gösterir. Çünkü bir yanlış varsa ortada affetmek onun tekrar yapmasını doğurur bu nedenle silmek hayatından çıkarmak yapılabilecek en kaliteli iştir.
Silersin ama silinmez. her anı da vardır; ara ara canlanır, sen onu ne kadar cansız saymış olsan da.
Zamanında en yakın arkadaşım diye adlandırdığım kişinin birine aşık olması ve adamla birlikte olabilmek için tüm arkadaşlarımızın ben de dahil arasını yapmak için uğraşması sonucunda arkadaşımın hoşlandığı kişinin aslında benden hoşlandığını öğrenmemiz ve bu durumdan habersiz olan ve hala ikisinin arasını yapmaya çalışan bendeniz haksız yere suçlamalar ile baş başa kaldığımda yakın arkadaşım ile ne kadar uzak olduğumuzu fark etmem dahilinde yaptığım en mantıklı hareket diyebilirim.
Aa ben, merhaba. Bu durumu şöyle açıklayabilirim: Daha az yakın olduğun biri bir şey yapsa çok koymaz ama en yakının yapınca șöyle bir durum yaşıyorsun. Daha doğrusu bende böyle oldu. Bu kadar değer verdiğim ve yakın olduğum bir insan bunu yapıyorsa artık o insan gözümde değersiz oluyor ve değer vermediğim biri de beni uzemiyor. Ben de dersimi alıp yoluma bakıyorum. Üzüntüsü sonradan gelir dediler bir senedir bekliyorum gelmedi.
hak edilmiş olma durumunu anında ıade-i zıyaret ıle yerine getirmektir. zaten olacagı vardı durumlarına dayanak olusturmaktır. iç ferahlıgının devreye girmesi ohh be denilmesi durumudur.