hiç gitmemesi gereken birine yanlışlıkla atılan mesaj ve o panikle herkesten silmek yerine kendimden silmem. o an yok olmak istiyor insan.
konuyu biraz değiştirecek olursam gecenin bir yarısı hiç aramamam, yazmamam gereken kişiyi yanlışlıkla whatsappdan aramam, telefonumun donması ve aramayı kapatamamdır. gece olduğu için cevaplamadı aramayı, uyuyordu ama sabaha kadar gözüme uyku girmemişti. gerçeği söylesem bile inanmayacaktı ve de inanmadı.
heyecanla, hızlı hızlı yazılması gerektiği için tehlikeli mesajlara denk gelir. tehlikeli kişilere giderse asıl o zaman geçmiş olsun.
Sürekli başıma gelen korkunç olay. En kötüsü birinin yazdığı mesajı başka birine atacakken aynı kişiye sonuna diyo yazıp atmak. Hiçbir şey kurturulamayan rezalet bir durum
sil özelliği gelmeden önce baya sıkıntı olduğu kesin. i̇yiki varsın sil özelliği karşıdaki görmeden farketmek işi kurtarıyor
sevgilimin doğum günü için aylarca uğraşlar sonucu hazırladığım hediyenin fotoğraflarını arkadaşıma atacağım derken sevgilime atmıştım. bundan beteri yok benim için gerçekten. fotoğrafları silmeye çalışacaktım ki mavi tik oldu. mavi tikle beraber kalbimde de bir tekleme oldu haliyle. yaklaşık bir yarım saat sadece ekrana baktım, üst üste gelen mesajlar eşliğinde hüngür hüngür ağladım falan. o gün bugündür böyle önemli şeyleri iki kere kontrol ediyorum. allah düşmanıma yaşatmasın bu olayıı.
ve heyecanla herkesten sile basacakken benden sile basmak. sonra attığın mesajın görülmesini beklerkenki gerginlik. lafı nasıl çevireceğini düşünmek.