Benim vefatına üzüldüğüm ünlüler Kemal Sunal ,Adile Naşit,Nejat Uygur,Münür Özkul,Barış Akarsu,
defne joy foster. o zamanlar ya ortaokuldaydim ya da lise başlarıydı. akşam yemeği yerken haberde görmüştüm. sebepsizce üzülmüştüm. kendisi sihirli annem dizisinde oyuncuydu. mekanı cennet olsun
tabiki ölüye sevinilmez ama beni en çok yıkan onur can özcan oldu. oturup ağlamıştım . anılarımı bana hatırlatan şarkılar yazmıştı hep.
yani yaşım gereği çok eskileri hatırlayamıyorum. eminim hatırlasam daha çok olucak. mesela kemal sunal, adile naşit.

hatırladığım ve gerçekten çok üzüldüğüm defne koy foster var. o dönem devamlı sunduğu programları izlerdim. gerçekten severdim de. sonra ölmesi ve sonrası yaşananlar beni çok üzmüştü.

ama ne güzel ki kaç yıl sonra hala birilerinin kalbinde iz bırakabilmiş.
üzüldüğüm çok ünlü var ama cidden içime oturan barış akarsu olmuştu. aşırı severdim mekanı cennet olsun. kaza haberini öğrendiğimde şok olmuştum. üstüne bir de vefat haberini alınca yıkılmıştım resmen
şarkılarını ve dizilerini çok severdim. tam bir beyfendiydi mekanı cennet olsun. şarkısında da söylediği gibi ' neyine güveneyim deget yalan dünya' diyen i̇brahim erkal tabiki. duyduğum da çok üzülmüştüm.
eski neslin çoğu diyebilirim. yeniler de iyi ama eski toprak bir başka. keşke hep kalsalar derim.
kemal sunal, cem karaca, gazanfer özcan, zeki alasya, barış manço, barış akarsu ve rasim öztekin'in vefatlarına çok ama çok üzülmüştüm.