ben senin hocan değilim diye azarlandığım, o an canımı sıkan olaydır. mini mini birsin, her odası olanı hoca zannediyosun nerden bilelim. insan onore olur hoca sıfatını yakıştırmamızdan dolayı ama hödük herifin tekiydi zaten
sen bu kafayla iyi gelmişsin bu yaşa. ibretlik resmen. odaların kapısında zaten isimler yazıyodur, dikkatli okumak lazım.
olabilir niye ne var ki bazı şeyleri de sorun etmeyin ya rahat olun kasmayın bunu da buraya yazmak dmeekki ne büyütülmüş kafada
benim başıma gelmedi ama etrafımda böyle durumları yaşayan arkadaşlarım oldu. yani benim başıma gelse de çok da büyütülecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. sonuçta insan karıştırabiliyor yani.
olabilir böyle şeyler ben de ilk staja başladığımda anasınıfı temizlik görevlisini hoca sanıp hocam demiştim o da bir şey demedi bende sonradan anladım ne yapalım doğuştan her şeyi bileceğiz diye bir şey yok ne olacak? ama sizi azarlayan ve küçük düşürmeye çalışan insan maalesef kişisel gelişimini tamamlayamamış böyle bir karşılık ile tepki verdiği için bana göre geldiği yeri hak etmiyor.