bunun da popülaritesi bir gün tükenir mi diye düşündüren uygulama. bir yandan çokça eleştirilirken diğer yandan insanlar böyle bir uygulamayı gayette keyifle kullanıyor.

Asla çekmem dediğim ama izlerken çok keyif aldığım bir uygulama. Ne yapacağını şaşıran insanlar da var tabi onları direk geçiyorum. Ama genel olarak bilmediğim şeyleri de öğrenebildiğim eğlendiğim bir uygulama.
Hala tik tok olmayan kaç kişiyiz merak ediyorum , Instagram‘a düşen TikTok videolarını izlediğimde o kadar iğrenç olduklarını görüyorum ki ahlak sisteminin ne hale gelmiş çok üzülüyorum hesap açmamakta kararlıyım ve umarım birileri TikTok videolarını izler Ve bir önlem alır çünkü gidişat gerçekten çok kötü o kadar ahlak dışı videolar var ki
Önceden de çok saçma bir uygulama gibi gelirdi ancak son gördüklerimden sonra iyice rezilleştiğini gördüm. Para kazanmak için işin ahlak sınırlarını iyice aşıp saçma sapan videolar çekiyorlar. Hatta haberlerde görmüştüm oradan kadın tacirleri bile iş yapar hale gel.iş. Ne diyim bilemedim çocuklarınızı uzak tutmaya çalışın valla benden demesi.
saçmasapan insanların bolca bulunduğunu bildiğim halde telefonumda olan uygulama neden cunku linclemeyi seviyorum iceridekileri wkdjeocj
saçma olduğunu düşündüğüm ama saçma biçimde çok para kazananları görünce benimde bir tiktok hesabı açmak istediğim doğrudur tabi vazgeçtim sonradan . Benlik değil yapamadım :D
başta dalga geçmek için indirmiştim telefonuma, cringe insanları izleyerek gülmekten hoşlanıyorum sanırım ama sonradan tiktokun algoritması bana beğendiğim şeylere göre içerikler göstermeye başladı ve günde 3-4 saatimi uygulamada geçirir oldum. diğer mecralarda genelde sitedeki en saçma videoları gördüğünüzden çok önyargılı bakıyor olabilirsiniz ama o kitle gerçekten azınlık. bu önyargımdan kurtulduktan sonra aslında uygulamanın insanların fikirlerini ifade etmesi için mükemmel bir yer olduğu kanısına vardım. özellikle 15-25 yaş arası gençlerin düşüncelerini dile getirebileceği daha iyi bir platrform olduğunu düşünmüyorum şuan ülkede. bir sürü insanın da bilmediği konularda ordan fikir sahibi olduğunu gördüm, kendim de dahilim buna. yani uzun lafın kısası yeni şeylere açık olmak lazım, o kadar da kötü bir yer değil.
Video paylaşılan bir ortam. Konseptli videolar, günlük hayattan videolar gibi birçok konuda sınırsız sayıda video bulabilirsiniz. Videoların kalitesine bakacak olursak büyük çoğunluğu sadece para kazanılmak amacıyla çekilen, insanların dikkat çekmek için kendilerini en rezil durumlara düşürebildikleri videolar. Bunların yanında gerçekten de uğraşılıp emek verilmiş, yarar sağlama amacıyla çekilmiş videolar da mevcuttur. Bu tarz videoları diğer videolardan seçip ayıklamak gerekir. Genel anlamda bakacak olursak iyi para kazandıran, hiçbir niteliği olmayan kişilerin ünlü sayılıp milyonlar kazandığı ortam.