terk etmek de zor. gamsız olmayan biri karşısında ki insanı da düşünüyor, üzülüyor, ayrılmak istediğini söyleyebilmek zorlaşıyor. sevmiyorsa artık yapacak daha iyi bir şey yok.
üzdüğüne üzülürsün. o kararı kendi içinde verdikten sonra devam edemeyeceğini bilirsin. elinden bir şey gelmeyeceğini bile bile 'keşke üzmeseydim' dersin. vicdanını yaparsın mutlaka.
bazen yapılacak en iyi şeydir. bu yalnızca bir sevgili üzerinden değerlendirilmemelidir. bir şehri, ülkeyi, aileyi, bir yeri, arkadaşı terk edersin. başlık terk etmenin bütün biçimlerini içine alıyor. ve bütün terk etmelerde, terk eden kişi de muhakkak üzülür, bir şeylerin eksikliğini yaşar, içinde biraz da olsa kalır.
hic terk edilmedim ama evlenmeden once nisanlanmistim anlasamayinca ben onu terk ettim oh iyikide yapmisim onla hayat gecmezdi zaten nisanlilik zamnonda surekli kavga ustune kavga bendende 12 yas buyuktu ailem istemedi ama ben illa olacak dedim en sonunda ailelerini ziyaret ettik ve dondum sonrada tartistiktan sonrada yuzugu attim terkettim.onu
yaklaşık 1 yıl olacak ama terk ettiğim günkü kadar mutlu ve huzurluyum. iyi ki yapmışım