yaşanması mümkün şeyler demiştim. döndü ve bu kez ben onu terk ettim. geri dönüşünü kabul edişim duygusal boşluğuma gelmiş ya pardon
aradığını bulamamıştır, kapanmış kapıyı da tekrar açmayınız nacizane tavsiyem. terk ediyosan bir sebebi vardır, ne oldu da geri döndün değil mi. samimiyetsiz olduğuna inanıyorum böylesi davranışların. belli ki bir şeyler dank etmiş ki geri dönmüş ama tekrar terk etmeyeceği aynı kıymetsizliği göstermeyeceği anlamına gelmiyor. gidenin arkasından yenilere yer açın boşverin böyle şeyleri, geri döneni de bu kez siz gönderin.
kürkçü dükkanı muamelesi yapan sevgilidir. içi boş sebebplerle bitirilen bir ilişkiyse canı sıkılıp geri dönmüştür. başka heyecanlar arayıp bulamamıştır. kendisini yenisiyle değiştirin.
terk ettiği kişiye yaşattığı üzüntüyü idrak edememiş sevgilidir. hayatınızdaki insanın ilişkiyi bitirmek istemesi doğaldır, anlaşılabilir ama terk edilen taraf bu mutsuzluğu atlatmaya çalışırken geri dönüyorsa bencildir, sevilmeyi hak etmiyodur, empatiden yoksundur. ilişkisini düşünen, kendi kadar sevgilisini de mutlu etmek isteyen en başından gitmez çocuk oyuncağı mı bu.
bu noktada terk eden kişiyi iyi tanımak gerekir ve ayrılma nedenini atlamamak. belki bir mutsuzluğun içindeydi, belki bunu çözebilmek için ayrılma gereği duydu. iyi yanından bakmaya çalışıyorum.
boşa dememişler at gibi giden it gibi döner diye :) bir akrep kadını olarak köşemde sessizce bekliyorum :))
at gibi giden it gibi döner.umdugunu bulamayan sizi nasil olsa cepte gören erkeklerdir bu davranisi sergileyen.valla ben sizin yerinizde olsam bir tekme sallar sicik gibi yapistirirdim yere.
mutlaka birgün döner ve döndüğünde umduğunu bulamaz bi süre bi piş anlıkla sürüüüüm sürüm sürünür🤭