uzuuun zamandır bu güzel aktivitenin hayalini kuruyorum. hayal etmek bile bana nasıl iyi geliyor anlatamam. sonra söyleniyorum kendime bu kadar mı bıktım insanlardan diye.
daima yorgunum zaten, kimseyle tatile çıkamam uğraşamam hehe.. bir-iki haftaya yapacağım şey.
Çok istediğim tatil türüdür. Kendi kafama göre nereye istersem oraya gitmek offf. Plansız yapılan her seyi cok seviyorum.
Aslında düşününce kulağa çok huzurlu geliyor ama ben asla tercih etmem. Hiç eğlenceli değil sıkıntıdan ölürüm herhalde. Tatil dediğin aileyle arkadaşla sevgiliyle eşle güzel.
En sevdiğim tatil. Ne zaman kalkicakain ne titiceksin nerede ne kadar kalicaksin hepsi sadece sana bagli. Kimseyi beklemiyoaun onun keyfine gire hareket etmiyosun ister denize gir ister guneslen ister ac gez kimse sana uymak zorunda degil sende kimseye müthiş
ben eğlenemem ya. Etrafımda konuşacak birini ararım en azından. Ya manitamı yada kankalarım yanımda yoksa ben ne yapacağım?
Hayallerimden bir tanesi aslında ,tek başıma tatile çıkıp sessizce kafa dinlemek istiyorum . Mesela karadenizde ki bungalovlarda tatil yapmak ya da kars ekspresinde tura çıkmak çok iyi gelebilir bazen sessizliğe o kadar ihtiyacım oluyor ki diplomamı aldıktan sonra veya tekrar yeni bir bölümü kazanınca bu planlarımı hayata geçirmeyi planlıyorum.
henüz deneyimlemediğim ama ölmeden önce mutlaka tek başıma deneyimlemek istediğim, yapanları gördükçe çok imrendiğim şeydir. benim en yakınım kendim olduğum için çok da eğleneceğimi düşündüğüm aktivitedir.
Henüz nasip olmadı fakat hayalimdir. Kimseyi düşünmeden sadece kendin. Kendine jest yapmak gibi bir şey umarım yapabilerim amiin
Bence tek başına tatile çıkmak sıkıcı olabilir insan tek başına nasıl eğlenebilir ki bence insanın eğlene bilmesi için yanında bir kişi olması lazımdır diye düşünüyorum yalnız tatile çıkmak aslında bir nevi kafa dinlemektir yalnız başına tatile çıkan insan yalnız kalmak ve kafa dinlemek istiyordur.