bu kez spor giyim markasını kurmuş. Hailey Bieber'dan esinlenmiş yine. maskeli bikini koleksiyonu da bir italyan markasının kopyası zaten. iyi, hoş, güzel kadın ama özgünlük yok.
acun ılıcalı'nın Zeynep Yılmaz ile olan evliliği sırasında sanırım 9 yıl boyunca yasak ilişki yürüttüğü kişidir. Acun ılıcalı ile 2017'de başlayıp 2018 tarihinde biten bir evlilikleri de olmuştur, ikilinin melisa adında bir kızları vardır. melisa'nın doğumuyla birlikte ilişkilerini açıktan açığa yaşamaya başlamasıyla sosyal medyada fenomen haline gelmiştir.
sanki kendisi aldatılıyormuşcasına adamı boşattığı gün sonunda boşandılar tarzı paylaşım yapacak kadar tuhaf bir kadın. canlı yayında mesaj atma durumu vardı bir de planlı olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.
kadın istediği gibi istediği hayatı yaşayabilir gündemi oldukça meşgul ediyor acun ilıcalı‘nın yapmış olduğu bir program sayesinde ünlendi kendisi için 60.000 tl çok büyük bir para iken var mısın yok musun yarışmasında 60.000 tl kazanmıştı yanlış hatırlamıyorsam daha sonra acun ilıcalı ile evlenerek bunun katbekat fazlasını sahip oldu imkanlarıyla insanların hedefi oldu enerjisi ve yaşam tarzı sürekli magazin basını malzeme oldu bunda tabii ki acun ilıcalı‘nın ünlü biri olması bir televizyon kanalı sahibi olması büyük paralar kazanması türk basınında çok yer edinmiş önemli bir karakter olması da katkı sağlamıştır .fakat kadının 18 yaşından beri sosyal hayatını sürekli sosyal medyada paylaşma sen anneliğinin sorgulanmasını özel ilişkilerini sorgulanmasına ve sürekli olumsuz eleştirilere maruz kalmasına sebep oldu .üstüne çok gidildiğini düşünüyorum insanlar kendi ayakların dilediği gibi istediği şekilde yaşayabilirler buna kimse karışamaz maalesef bizim türk insanı sürekli birilerini eleştirmek olumsuz anlamda eleştirmek adına programlı gibiler
arap yağı bol bulmuş falan derler ya, parayı bulunca ne yapacağını şaşıran bir kızımız işte. daha ötesine gerek var mı?
yanlış bir yaşam tarzısını seçmesine rağmen yanlışlar yaparak doğru yolu bulan birisi bence.. ayrıca hayatını dilediği gibi yaşayabiliyor olması gerçekten kimsenin ne dediğini umursamadan bir yaşam sürmesi gerçekten takdir edilecek bir davranış.. kim ne der kim ne düşünür diyerek içimizde biriktirmiyor muyuz bizde yaşamak istediklerimizi.. kadın hayatını yaşıyor kimine doğru kimine yanlış geliyor. ama kimsenin hayatını kimsenin yargılamaması gerektiğini unutuyoruz hep.. saygı duymak gerekir.. :) sonucta o insanında bir evladı var ve bunu unutmamamız gerekir.
hayalinizi yaşıyor, çalmıyor çırpmıyor, kıskanıyorsunuz gibi cevaplarla kendisini eleştirenlere laf çarptığını düşünen bir acayip fanlara sahip insan. öncelikle kendisini herhangi bir mecradan takip etmiyorum fakat sürekli gündeme geldiği için istemsizce varlığından haberdarım. güzel kadın, mutlu da olsun gözüm yok. *

ama yani bugün elde ettiklerinin hiçbirinde bedeni, görünüşü ve çocuk yapabilmesi dışında bir şeyin etkisinin olmadığı gerçeğini düşününce, kendisini sadece dünyada kolay yoldan zengin olma oyununu iyi oynayan biri olarak görüyorum. gold digger olmanın da benim nazarımda* övünülecek bir şey olmadığını belirtelim. buna öykünen kadınları da anlamıyorum. şahsen ben kadın olsam hayatımı bu yoldan kurmak istemezdim. karakterinle, çalışkanlığınla, mücadele ederek, emek harcayarak kurulmuş iyi kötü bir hayat her türlü bundan yeğdir.

dünyada sanki mutluluk sadece maldivlerde yoga yapmak, çok zengin olmak ve çalışmak zorunda olmamaktan geçiyormuş da bu kadın da buna bir şekilde ulaştığı için herkes onu kıskanmalıymış gibi düşünen yazarlar görüyorum, üzücü. çok çalışmayı ve cefa çekmeyi kutsayan eski jenerasyondan değilim ama ben kendi kazandığım 3-5 kuruşla yiyip içtiğimde aldığım keyfi de değerli buluyorum. insanın kendi ayakları üzerinde durması, başkasına minnet etmemesi önemli bir şey. ve kazandıklarına baktığında onda verdiği emeği ve yaptığı işi görmek güzel. *