ismini duymuştum ama tv'lerde izlediğim söylenemez. ölüm haberinden sonra eski programlara baktım, önemli bir ismi kaybetmişiz gerçekten.
türkiye için gerçekten önemli çok saygıdeğer bir kişiliktir. hiciv sanatını mükemmel icra ederdi. kıvrak zekası, hazır cevaplılığı.. yani harika bir sahne sanatçısıydı. fakat ülkemizin çoğu kıymetli kişileri gibi onun da kıymeti bilinmedi. sevgilimle izler izler gülerdik onu. hala fırsat buldukça izlerim. ruhun şad olsun huysuz virjin. mekanın cennet olsun, nur içinde yat büyük usta.. yerin asla dolmayacak ve taklitler hep aslını yaşatacak..
televizyon programlarında izlemiştim. yaşım küçüktü ama hatırlıyorum. komik, zeki bir adamdı. başarılı programları oldu uzun yıllar. nur içinde yatsın.
öldüğünü bile unuttuğum, benim için o denli ölümsüz bir insandı. her programında kahkalar attığım müthiş bir sanatçıydı. huysuz virjin ve seyfi dursunoğlu arasındaki kurduğu o muazzam fark ne denli kültüre sahip olduğunu hep gösteriyordu. öyle efendi, saygıdeğer bir insandı ki...

türkiye bir zamanlar bu kadar kültürlü bir ülkeymiş ki huysuz virjin sevilebilmiş dedirten değerli sanatçıydı.