ilişkinin tuzu biberi. sevgilimle tartışmalarım genellikle ablamla yaptığım tartışmalara benziyor. bomboş olaylar yüzünden çıkıyor tartışmalar. aynı ablamda olduğu gibi kısa bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi kaldığımız yerden devam ediyoruz.
iki farklı insan, iki ayrı cinsiyet... kaçınılmazdır. biz hiiiç tartışmayız, çok iyi anlaşırız diyenler net yalancıdır.
Biz hiç tartışmadık hiç küsmedik diyenler yalan söylüyordur net insanı çok verem eden bir durum çok sinirleniyorsun sinirlerine hakim olamıyorsun kafanı dağıtmak istiyorsun fakat ondan aklını alamıyorsun yani böyle bir durum
fazla büyürse hep kesin ayrıldık kesin bitti bu sefer diye düşünüyorum, sonra tatlıya bağlanıyor yine nasıl oluyorsa
Tam uyuacaktım ama buna yazmadan uyumayayım dedim.Bu olay kadar keyfimi kaçıran bir olay daha yok.Ben istiyorum ki biz hep gülelim mutlu olalım ama böyle özellikle de saçma sapan şeylere tartışınca o kadar keyfi kaçıyor ki insanın özür aşaması da daha sancılı bir süreç en iyisi kavga etmemek diyeceğimde oda bizim meşrebimizde yok.Yine de seviyorum keretayı.
Tartışın Tabii ya ot musunuz siz? dümdüz sevgiyle mini mini konuşmalarla mı yürüyecek her zaman? ayrı düştüğünüz konularda illaki oturup konuşun. fazla sınırları aşmadan, haddini bilerek elbette. zaten o boyutu aşıyorsa tartışma değil kavgadır resmen bu.
tartışma tabi ki olaganadir. ama gereksiz yere ya da saçma sapan konulardan çıkarsa... o zaman daha çok kavga edilmeye başlanır. e sonunda ayrılık kapıda bekler
sevgili ile tartışmak . kesinlikle minik kuşum ve benim aramda olan ve ufacık sebeplerden çıkan şeyler. deli oluyorum. size en son yani dün gece neden tartistigimizi anlatayım. bugün için ezberlemem gereken bir metin var. i̇ngilizce. telefonda bana metni oku dinleyeyim dedi. bende okudum. her kelimede benim teleffuzumu düzeltti. tamam düzeltsin bişey değil. sonra bir kelimede takıldık. bana şu harfi şöyle peltek oku dedi. bende nasıl diye sordum. i̇şte k harfini g gibi oku dedi. ben de oku sen ben senden duyayım dedim . yok efendim ben okumaliymisim. resmen ilk okulda matematik dersinde öğretmen işlem sorar bilemezsiniz o durum. ordan tartışma çıktı. neymiş ben ingilizce okuyormuşum. telaffuzum çok kötüymüş. bende ona kizdim. o kadar sacma konu uzadı. uzadi resmen . bide hala bana oku dedi. sonra kavga ettik. akşam oldu zateb ben sinirlenmisim. telefonda uyuya kaldı. ben konuşuyorum o uyuyo .
i̇lişki yıpranıyor. bide ben en ufak sinirde uyuyamam böyle. sabaha kadar sinirden uyuyamadım. sonra uyandım . hiç birşey yokmuş gibi instagramdan mesaj . anlamıyorum artık. benim bir sürü ödevim bir sürü derdim var elbette onunda var birbirimizi yipratiyoruz. şimdi hiç birşey yokmuş gibi yapacak. bende buna sinir oluyorum. çok rahat bir insan. bu arada 3 yıl bitti 4. yıla giriyoruz. yuvarlanıp giriyoruz yapacak bişey yok
çoğu şey hakkında tartışıyoruz ama bence önemli olan saygıyı bırakmamak burda. bazı çiftlerin birbirine küfür ettiğini felan görünce dehşete düşüyorum.birbirine sövdükten sonra nasıl eski sevgi ve saygıyla devam edebilirsin ki çok mantıksız. bizim tartışmalar genelde aynı saat içinde bitiyor gereksiz gereksiz uzatmıyoruz saygılı da olduğumuz için olay büyümüyor ki zaten biriyle sürekli aynı şeyleri düşünmek sevmek mümkün değil ya. bunlar olacak olan şeyler ailemle de tartışıyoruz arkadaşlarımla da.