yanımda sevgilimin de olduğu bir gün tesadüf eseri tanıştım ve eski sevgilisi olduğundan bi haberdim. gerçeği aylar sonra kızla olan ortak arkadaşım aracılığıyla öğrendim. hiçbir şeyden haberimin olmadığı bu dönemde ne mi yaptım? biz o kızla beraber yedik içtik, arkadaş ortamımızda eğlendik, şarkılar söyledik. bütün bunlar yaşanırken sevgilim olacak adama 'biz ... bunu yaptık, dün .... şurdaydık' diye her anlatışımda susardı. aylar sonra gerçeği öğrendiğimde ise şok.

arkadaşımın başına gelen, anlattığında da dumura uğradığım olay. kız sevgilisiyle yolda gayet el ele yürürken çocuğun eski sevgilisiyle karşılaşıyolar ve bu nasıl bir geniş mezhepse eski sevgilisiyle tanıştırıyor. eski sevgilinin durup konuşması da zaten ayrı bir olay. bu ilişkinin bitiş sebebi de bu olmadı daha acı bir sonla bitti. yine erkeğin bir halt yemesiyle oldu elbette.
bir insana bunu yaşatmak için çok kötü biri olmalı ya. kötü bir olay ve muhtemelen tanışırken bir zamanlar sevgili olduklarını da bilmezsin, arkadaşım diye tanıştırır bu yüzsüzler. başıma gelse ben bu nefretle yaşayamam heralde.
böyle bir şey kimin başına gelir ki diye girdiğim başlıkta bu durumu yaşamış insanları görünce yuh dedim. tesadüfen denk gelirim tanışırım yapacak bir şey yok, kader der geçerim ama sevgilim tarafından kasıtlı bir tanıştırma olursa dünyayı başına yıkarım.
mecbur tanışıyoruz ama benimle tanışmıyor ben onu araştırıp buluyorum kim miş neymiş bu kötülüğü kendime yapmışlığım vardır nedeni ise sevdiğim kişinin onu unutamadığını anlamam ı zaman büyük bir yıkım olmuştu ve kim diye merak etmiştim.
ay aman uzak dursun benden. eski sevgilimle de onun eski sevgilisiyle de tanışmak istemem valla. suanki sevgilimin eski sevgilisini merak ediyorum ama tanışıp kızım sen çok şey kaybetmişsin demek isterdim.
ay inanamıyorum. asla yaşamak istemem. ne alaka ben onunla? o bitmiş gitmiş. ne benim ne sevgilimin arkadaşı olamaz. eski sevgiliden arkadaş olabileceğini düşünmüyorum ben. yaşanmışlıklar var, anılar var. nasıl her şey aynı kalabilir ki? umarım hiç kimse böyle bir durum yaşamaz
senin adına gerçekten üzüldüm çok acı bir durummuş. ama anlam veremediğim şey çocuk seni niye öyle bir ortama sokuyor. hiç mi guru yok. ya da kız hiç mi benim bir gurum haysiyetim var demiyor. gerçekten midem bulandı. bazen insanlar modernlik adı altında normal olmayan şeyleri yapıp bir de buna sığınıyorlar.