o kızın yanına gönderirim hemen. madem öyle güzel buldugu kızla çıksın. yok öyle hem benden başka kızı güzel bulması olamaz
bakışlarıyla güzel diyordu resmen. bir yere gittiğimizde özellikle bakıyor, takip ediyordum benim yanımda güzel bir kız görse kendince çaktırmadan kesiyodu. hatırlayınca sinirlendim
eyvah ya. sevginin, sevgililiğin böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. erkek arkadaşınız varken başka birini yakışıklı bulduğunuz olmamışmıdır. sevgilimin başka bir kıza güzel demesi, güzel bulması ona haddini bildirmem gereken bir durum değildir. benimle birlikte diye yalnızca beni güzel bulacak, başkasının güzel olduğunu düşünemez diye bir şey de yoktur. kıskanır mıyım kıskanırım orası ayrı. ben başka birini yakışıklı bulsam o da kıskanır. erkekler de bunu hafife almaz bence. yalnızca kaos yaratmam, o kıskançlık hissi de çok gelip geçici olur. sevgilinize güvenmek, sevgisine inanmak bunu en açık şekilde hissedebilmek bu ve benzeri olaylara verilecek tepkiyi, düşünceyi de etkileyecektir.

arkadaşıma demişse sorun yoktur. yoldan öylece yanından geçerken bir kıza bakıp da bu düşüncesini dile getiriyorsa o zaman yandın oğlum sen.
Her halükarda insanız biz gördüğümüz bi erkeği beğenebiliriz veya hayatımızdaki erkek bir kızı beğenebilir bu gayet doğal bișey.. Sizin yeriniz tamamen farklı fakat güzel bi kıza güzel demesi gayet doğal bișey. Siz sevgilinizi beğeniyorsunuz fakat diyelim ki gerçekten çok yakışıklı biri bir gün yolda yürürken karşınıza çıktı çok yakışıklı olduğunu düşünmeyecek misiniz? Bunu istemsizce yaparsınız yani bu sevgilinizi sevmediğiniz veya onu aldattığınız anlamına gelmez tıpkı sevgilinizin de böyle bisey yapmadığı gibi.. Çok kompleksli bi düşünce gibi geldi bana bilmiyorum ben böyle düşünüyorum. Salın insanları.. Karşınızdaki kişiyi çok sıkarsanız bi süre sonra güzel kızlara sadece güzel diyip geçmemeye başlar🤷🏻‍♀️
Sen canına mı susadın az önce diye üstüne atilmalik cevap. Bana da söyle güzel bir şeyler de barışalım isteğinin sizdirilmasinin yerinde olacağı şımarmayla karişik cilvelesme halidir.
Arkadan gelen sela sesine hazır olsundur.Adam gibi ADAM kendi yarinden başkasına güzel demez.Gerisi boş işlerdir.
Biraz zekiyse sizin yaninizda demez ama icinden gecirir hatuns bak be analar neler doguruyo diye
Guzellik gorece ve sahsen cok da guzel olmasam da kendimi guzel bulurum ve sevgilimin baska bir kizi guzel bulmasi beni irgalamaz zaten kendimce guzelim :)
Sevgilim yanımdayken ben de başka kadınlara güzel diyorum. bir sakınca görmüyorum. ben dünya güzeli olduğum için değil, müthiş bir uyumumuz olduğu için birlikteyiz. gözlerimiz var, bize güzel gelene erkek kadın fark etmeden güzel diyebilmek bence normal bir şey. bakıp içinden geçirse ve benim kızacağımı düşünüp benimle paylaşmasa o daha kötü diye düşünüyorum.