sevdiğin biriyse bir anda soğumak mümkün değil. birkaç hareketi seni soğumaya itmiştir yavaş yavaş ama en şiddetlisi bir anda gelir ve bir anda soğudum zannedersin
saçmalıkların artık görmezden gelinemediği an. sonra noldu ya bir anda diye tribe giriyolar
tuhaf bir boşluk bırakan his. her şey boşa düşer aynı zamanda. neden, nasıl sevdim dersin. bütün güzel hislerin allak bullak olması demektir.
birkaç olayın üst üste gelmesiyle yaşanabilir. sevdiğin bir arkadaşındır veya sevgilindir, ailenden biridir fark etmez, densizlikleri soğuduğun gerçeğini anlamana sebep olabilir.
O kadar sabreder sabreder Alttan alırsın alırsın sonra en ufak bir yalanda buz gibi soğursun. Allahın büyük bir hikmeti.
Ben ondan uzaklaşmak zorunda kaldığımda soğumuştum bütün yaptığı hatalar bir bir dank etti ondan kendimi uzaklaştırmam gerektiği için ama onu hep çok sevdim gerçekten sevdiğin birinden öyle kolay kolay soğumazsın gerçek bir şey olması gerek ortada insan birine yıllarını verip nasıl soğudum derki en baştan görüyorsun hadi diyelim bir yıl oldu halamı farkına varmaz insan , yaptıklarını hiç görmedim değil öyle kabul edip beklediğin için soğumuyorsun sonra sabrın tükenince de soğudum demeye başlıyorsun en baştan gitmek ya da uyarmak gerek .
Ay başlığı görünce inanılmaz rahatladım. Ben sadece bana oluyor ben de bir gariplik var zannediyordum. Sevdiğim biriyle tartıştığım zaman bu sevgilim olabilir arkadaşım olabilir kim olduğu çok önemli değil bir anda gözüme çirkin geliyor. Böyle ben bunu nasıl seviyorum ya diyorum kendi kendime içimden. Birden soğuyorum karşımdaki insandan. Bazı dönemler daha sık oluyor. Özellikle bu ara sanki herkesten soğuyormuşum gibi herkes gözüme bir çirkin geliyor herkesin karakteri bir kötü geliyor. Herkes kötü olamayacağına göre sorun ben de biliyorum ama sorunun bende olduğunu kabul etmek istemiyorum.
Yapma dediğim şeyi yapması. Sanki "sen konus,ben yine bildigimi okurum" der gibi, sana gram saygım yok dermiş gibi.
Bide el sakasi, soğumam gerce direk hayatımdan atarim. Sizin sınırlarınıza saygi duymayan insanin ne isi var ki hayatınızda?
En ufak biseyde soguyabiliyorum en sevilmeyen özelliklerimden biri bu olabilir. Kişi benim için ne kadar değerli olursa olsun soğuyorum tabi ki üzülüyorum bunu zevkle yapmiyorum ama elimde olmayan bi durum