sen konuşurken tebessüm ederek, gözlerinin içine bakarak dinlemesi. neyse hayal kurmayalım şimdi.
yemek yapması. özel bir sorfa kurması. ama içinden gelip yapacak. ben istedim, dile getirdim ya da ne zamandır bunun muhabbeti dönüyordu bak yaptım şeklinde değil.
hiç beklemediğin anda seni seviyorum mesajı atması. alakasız, nedensiz bir anda telefonuna düşen mesaj. ahh yaa. pek alternatif yol olmadı ama böyle aniden gelen mesajların hastasıyız.
zamansız verilen hediye. öyle büyük, pahada ağır şeyler değil ama. çam sakızı çoban armağanı olanından. 'içimden geldi sana hediye vermek istedim' demişse seni seviyorum demese de olur.
şarkı linki atmak. o şarkının her bir cümlesinden ayrı anlam çıkarılır, favori listende yer alır.
Bazen bir bakis bazen bir gulus bazen arayip disari cikacaksan ustunu kalın giyin soguk demesi bazen bir eline saglik karicim
Önemsemek, merak etmek. Nasılsın diye sormak. Kötü hissederken, hastayken vs yanında olmak. Üşüdüm deyince kalın giyinmesi için uğraşmak, dışarı çıkarken kendine dikkat et demek. Karşındakini mutlu etmek için küçük şeyler yapmak. Özledim demek, teşekkür ederim demek, bence en güzeli de iyi ki varsın demek. Minik güzel şeyler bunlar.
Canımsın. Bunu diyorsam seviyorumdur hemde çok seviyorum dur söylemeye layık biri yok. Ne çok kelimeler gömdük ne çok en başta seni seviyorum u sonra onun alternatif lerini... Sahi neydi sevmek? Birine seni seviyorum diyebilmek?
Sen bunu seversin diye aldım demek en büyük sevgi cümlesidir bir insanın sevdiği sevmediği şeyleri bilmek vs onu takip ettiği onun hareketlerini ciddiye alıp önemsediğini gösterir mesela sen 2 şeker atarsın değil mi yada bir ortamda o hiç şeker kullanmaz demek gibi basit ama imalıdır bunlar.
Konuşurken gözlerinin içine gülümseyerek bakıp dinlemek sen seversin diye aldım hediyeleri onun için birşeyler yapmak gece üzerini örtmek bi çiçek almak onu önemsediğini hissettirmek