yapmak istemiyodur, seviyosan yapamıyorum diye bir gerçek olamaz. yapmak istemediğinin de net farkında değildir ya da yalan söylüyodur. seninle ilgileniyodur ama aynı zamanda başka kızlarla da ilgilenmek istiyodur.
öncelikleri arasında değilsindir. sevgili olsanız da bu durum sorun olacak demektir. her zaman öncelikleri arasında ikinci planda olacağın anlamına gelir. o nedenle kafaya takılmamalıdır, tüketmek yerine o kişinin yapamayacağını kabul etmek, mantığa oturtmak gerekir.
geçiniz bunları geçiniz. seviyorsan neyi yapamıyosundur acaba. seviyorsan ayrı kalmayı gözün yemez bir kere, yanında-hayatında olmak istersin. ya hayatına başka biri girerse diye korkarsın bile. onunla konuşamamaya, görüşememeye tahammül edemezsin en başta. yapamıyorum diye bir şey olamaz. hikayedir.
bahanedir hem de çok klişe bir bahane. '' sorun sende değil bende, sen daha iyilerine layıksın, bu dönemde okula( veya işe) odaklanmam gerekiyor, ailevi bazı sorunlarım var.. '' vs vs gibi suyu çıkmış bir klişedir. sorun yukarıdakilerden hiçbiri değildir. yeterince sevmiyordur sizi, bu kadar basit.
Bitirmeye bahane arayan, kendine güvenmeyen ezik erkek cümlesidir. Ayrılmak istiyorsan adam gibi ayrıl be kardeşim ne oyalıyorsun. Seviyormuşmuş da yapamıyormuş da bir şeyler bir şeyler kanmayın kızlar böylelerine
böyle bir şey olamaz kızlar üzgünüm demek ki sevmiyor paşam o zaman ne diye yalan söylüyorsun be bırak biz de yolumuza bakalım kafamız rahat etsin ama yok illa gider ayak kafamızı karıştırcaksın madem beni seviyor acaba bir gün geri döner mi bir gün yapabilir mi diye beklicez öyle mi çok beklersin hadi bakalım herkes yoluna yürü anca gidersin sen git bu numaraları anana yap
seni sadece elimde tutmak istediğim için seviyomuş gibi yapıyorum diyen erkektir aslında. sinirlerim bozuldu bak yine.