aniden vurmasıyla birlikte tüm gününü berbat eden sıkıntı. için daralır, bir şeyler yapayım dersin atlatmak için ama hiçbir şey yapmak da istemezsin. acaba kötü bir şey mi olacak diye kafanda kurmaya başlarsın bu kez.
ben son 5 yıldır bu hisle yaşıyo gibiyim alışıyo bi zaman sonra insan çok üstüne gitmemek lazım
elbet ki her şeyin bir sebebi vardır. sadece görmek gerekir. bazen de biz gözden kaçırırız ardındaki sebebi. ve bazen de her şeyi bilemez insan, bundan ötürü nedenini bilmeyiz. ama nedensiz bir şey yoktur.
aniden gelir seni ele geçirir.
şuanda bende bir bıkkınlık var mesela. başım ağrıyor, sabahtan beri telefon elimde boş işlerle meşgul oldum çok fazla şuanda gözlerim ağrıyor. i̇ftara daha var, enerjim azaldı. hedefe ulaşmama çok az kaldı ama bende enerji yeterince azaldı. bugün artık bunu tamamlamak ve üzerine eklemek istiyorum. dün sorsanız bugünün böyle geçeceğini asla tahmin etmezdim. aslında güzel başlamıştı ama ben elime geçen fırsatları iyi değerlendiremedim. hala risk almayı ve sabretmeyi öğrenemedim yani ikisini bir anda beceremiyorum. bakalım umarım bu konuda kendimi geliştiririm. galiba başlıkla alakasız yazdım ama içimi dökmem gerekiyormuş yazıya ilk başladığımda beynim daha karmaşıktı şuanda daha iyi hissediyorum.
ben bu hisle yaşadığım için bazen ne olduğunu bile anlamıyorum. bir sıkıntı var evet ama ne? ağlasam rahatlarım hissi geliyor. ağlayamıyorsunda. bir hamilelik zamanım boyunca o hissi yaşamadım içimde aksine sürekli huzurlu bir his oluşmuştu. doğumdan sonra tekrar aynı his oturdu içime.
ay ben bu aralar bir darlanıyorum bir darlanıyorum sormayın. böyle için içime sığmıyor patlayacak gibi hissediyorum