herkese yakışmayan saçtır herkes yaptırmasındır. çok da cesaret işi değil olmadı, dönersin başka renge. saçlarının yanma ihtimali yoksa eğer
beyaz tenli olup bir tarzı olan kızların yapması gerek. doğal saçtan daha güzel duruyor
Küçükken sprey boyalarla yaptığım şey. Siyah saçta aşırı da belli olmadı tabii ama hoşuma gitmişti. Birkaç yıl önce de saçımın arka kısmını önce açıp sonra turkuaz renk yapmıştım. Benzerini yine yapmayı düşünüyorum bir ara
Saçlarımı deliler gibi yapmak istiyorum hatta böyle cırt bi mavi olsun ki dikkat çeksin ama hala o cesareti gösteremedim . Güzel bir şekilde yapıldığında dikkat çekici ve hoş duruyor .
Saçımı maviye komple boyarsam annem net evlatlıktan reddeder ama aralara atılabilir neden olmasın 😂
Boyatmaya giderken boyarsan gelme buraya lafını duydum, saçımı kahverengiye boyatıp geri geldim :(
Benim çok çok çok istediğim, anneme bu konudan asla bahsedemeyeceğim ( çünkü vereceği cevabı çok iyi biliyorum, üstüne sorduğum için sinirleneceğini de biliyorum) mevzudur. Çok istiyorsanız ve önünüzde herhangi bir engel yoksa boyatın gitsin. Bu hayata bir kere geliyoruz bunu da deneyin hem farklılık olur.
Büyük bir cesaret kızım şimdiden ben büyüyünce saçlarımı maviye boyatacağım diyor vallahi baban orda sen orda dedim çıktım işin içinden babamız da hep orjinaldan yana.artık kızım düşünsün .