Sosyal medya da sık sık karşıma çıkan sabunları bıçakla kesme videoları okadar hoşuma gidiyorki anlatamam. Sürekli açtığım ve sonuna kadar izlediğim içinde sanırım her dakika başı karşıma farklı bir sabun çıkıyor. Simlisi, üstü farklı içi farklı felan kesildikçe rahatlıyorum ne saçma. :)
ay gerçekten izleyince hipnoz oluyorum sanki :) videoyu geçmek istesem de geçemiyorum, çok saçma bir takıntı :)
öyle bir video görmüştüm; kesinlikle çok eğlenceli ve rahatlatıcı. insan öyle videoları izleyince evdeki tüm sabunları kesmek istiyor
sabun kesme videoları karşıma çıkmasın lütfen çünkü hiç durmadan hepsini izleyip duruyorum maalesef.
resmen bağımlılık yapıyor. i̇nsanın izledikçe izleyesi geliyor. bazen stresli anlarımda rahatlamak için açıp izliyorum.
bir tek bende mi bu hisler olmuyor ya.. stresleniyorum hatta. slime, sabun, bir şeyi tam olarak bitirmek vs gibi konularda olan videolar.. hiç bağımlısı da olamadım. herhalde o kadar ilgimi çekip, dikkatimi dağıtamıyor.
gerçekten o videoları izlediğimde videolardan çıkamıyorum. bir tane derken bir bakmışsın 20 video izliyorsun. sebepsizce neden izlediğini bile anlamıyorsun. ama bu videoları izlerken böyle içimizin kıpır kıpır olduğu doğrudur.
benim hiç sevmediğim videolardır. materyalist yönüm ortaya çıkıyor resmen, israf israf diyorum(*). kinetik kum videolarını seviyorum bu konuda ama sabunlara bir türlü alışamadım.