sevgilinse eğer pubg'ye gösterdiği ilgi > sana gösterdiği ilgi. bu yüzden sevgililerin ayrıldığını gördüm ben sen ne diyosun
gerçekten bu oyunu oynayan kızı da erkeği de hayır getirmez .ben hayatımda bu kadar insanları ve zamanı çalan bir oyun daha görmedim evde abim kardeşlerim oynar onlara biraz daha yumuşak bir dille laf sokarım bu konu hakkında bir insanın bütün hayatı o oyun olamaz evet canları sıkılıyor pandemi çok şeyi değiştirdi ama insan karşısında muhabbet edecek iki çift laf edecek insanlar arıyor ama yok herkes bu oyuna kitlenmiş durumda yazın çalıştığım yerde pansiyonda kalıyorum oda arkadaşım da otuzlarında bir abla kulaklık kulağında sürekli ağzında sigara birileri ile konuşuyor yok şurayı patlatıyorum yok burada adamlar ateş edin gerçekten bıktım böyle insanalardan gına geldi bana .
oynamayan insan kalmadığı için erkek veya kadın çiye ayırt etmiyorum. benim de neredeyse iki senedir oynadığım bir oyundu. oynayabilene güzel bir oyun. para kazandıran bir platform. ben de iyi oynayanlardandım ama okul sınav derken bıraktım maalesef hesabımı da iyi bir paraya sattım. son zamanlarda çok başımı ağrıtıyordu. silah sesleri felan aşırı yorucu olmaya başlamıştı benim için bir yandan da sınavlara yetişmeye çalışınca ikisi aynı anda olmadı tabii maalesef. oynayana da saygı duymak lazım diye düşünüyorum. çünkü oyun oynamak saçma ve basit bir şey değil artık strateji ve plan yapma yeteneği iyi olanlar çok iyi oynuyor veya sonradan bu yeteneklere sahip oluyorsunuz.
zamanın da bende oynuyordum aşırı sarıyor. arkadaşlarıyla oynadığı sürece bence aorun yok. ben dakika başı mesajlaşma bekleyen bir insan değilim arada birbirimizi özlememiz lazım gidip instgram da tiktokta takışcağına pubg oynasın. ama kızlarla falan takım olsa istemem. belki beraber de oynayabiliriz eğlenceli oluyor.
yani bence artık oynamayan erkek sayısı çok az diyebiliriz. ben pek oyun oynamayı sevmem. ancak oynayanlara da bir şey diyemem. sonuçta seviyorlar. ama bana çok az vakit ayırıp sürekli oyun oynuyorsa, evet bu beni biraz sinirlendirebilecek bir şey olur.