cemal-metin-avci ; "ilişkimizi eşime söylemekle tehdit ediyor ve benden yüklü miktarda para isteyerek bana şantaj yapıyordu. konuşmak için çağırdım, yaşanan tartışma sonrasında öldürdüm" artık pinar-gultekin yok tabii istediğin kadar palavra sıkabilirsin. takım elbiseni de çeker ucuz cezalarla yırtarsın. bıktık artık bıktık!
bütün gün yalnızca şu haberi takip ettim, kÂh sinirlendim kÂh yine sinirlendim yani. nasıl bir çağın içinde yaşıyoruz, midem bulanıyor artık. son bulsun demekle, tweet atmakla son bulmadı, bulmayacak.
pinar-gultekin 'in abisi de yaptığı açıklamada; "Kız kardeşim burada üniversite okurken kendisiyle arkadaş olmak isteyen kişi kendisini bekar olarak tanıtıyor. Sonra kız kardeşim kendisinin evli olduğunu öğrenince bir daha aramamasını söylüyor" dedi.

elbette burdaki derdimiz pınar'ın evli bir adamla ilişkisi vardı yoktu meselesi değil. katilin açıklamalarına da güvenecek değiliz. bir de işin bu yanı var bilin istedim.
oldu gitti kız ifade ne ya birde lafmı söylemiş eğsin kafasını çeksin cezasını en korkucuda ole biriyle evli olan kadın düşün.birde kızı var gelde acıma o kıza babası bir cani anneni bananı seçemiyorsan işte ah ah.
o kız zor bir hayat bekliyor bundan sonra bir insan bir şey yaparken çocugunudami düşünmez hiç Allah islah etsin yazık vahh gidene.
anası babası ne acılar çekiyor kim bilir ne acılar çekti o kız yanarken dövülürken daha bilmediğimiz. bir suru şey ah ah korkuyorum gelecekten çocuklarımı nerde nasıl büyütücem nasıl koruyacağım ah ah.
ben bu işlerden anladım ki ne yapsak öleceğiz, kaçış yok ama o son görüşmelere asla gitmeyin. nolur gitmeyelim, olabildiğimiz kadar uzak durmaya bakalım, insanların psikolojisi berbat durumda, gitmeyin, görüşmeyin, gerekirse karakolun kapısında yatın.