oyunculuğundan çok günümüzde agresifliğiyle nam salmış ünlü kişisi. deniz bulutsuz'un darp fotoğrarflarını görünce o kadar sinirlendim ki. "asıl ben şiddete uğradım" şeklinde de pişkin bir açıklama yapmıştır kendisi. bundan sonra dizilerde, filmlerde görmek istemeyeceğim kişi.
unutulacak, bu da unutulacak. ahmet kural'ı unutmadık mı, ozan güven'i neden unutmayalım. sonra yine göreceğiz reklamlarda, filmlerde. bir sevgili yapacak hatta, mutlu fotoğraflar paylaşacak. bu işler böyle.
reklam ambargosu yemiştir. daha çok ambargolar diliyorum buradan kendisine. muhabirlere yönelttiği agresifliğini bir kadında da görmek beni şaşırtmadı. yarın öbür gün tekme tokat kavgada görsem yine şaşırmam.
zaten önceden kameralara olan agresif tavırlarıyla bildiğimiz için bir kadına şiddet uygulamış olması beni şaşırtmadı. karakter olarak zerre sevmiyorum ve yediği ambargoların devamını diliyorum ama dizi ve film sektörü adına önemli bir kayıp olacak. zira oyunculuğunu hep başarılı bulmuştum. yiğidi öldür hakkını yeme.
yine türkiye yine şiddet artık insan şaşırmıyor. ne olursa olsun kadın erkek yaşlı genç ünlü ünsüz zengin fakir
hiç şaşırmadım nedense. kim en ahlaklıyım diye geziniyor ise bilin ki orda bi ahlaksızlık vardır.
ozan güven’ in ne ilk ne de son vukuatı bence bu. kendi kendisinin başını yedi. şimdi esamesi okunmuyor. ahmet kural da aynı şekilde yalnız merak ettiğim cem yılmaz yakın zamanda yapacağı herhangi bir projesinde yer verir mi acaba? adamın bütün reklam anlaşmaları bittiği gibi diziden de çıkarılmıştı.
özellikle fi'de olan oyunculuğu, karizması, soğukluğu falan çekici geliyordu. ancak çıkan haberler ile hızlıca yere çakıldı benim için. artık hiç bir şeye şaşırmıyorum. ünlüsü ünsüzü, herkes delirmiş gibi birilerine saldırıyor.
ozan güven oyunculuk adına çok önde biri. her rolün altından kalabilen bir insan. fakat şiddet eğilimli olduğu sadece bu olayda değil, bir çok şekilde görünüyordu. her magazin programında gece hayatıyla gündemde, agresif tavırlarıyla, alaycı üslubuyla ekranlarda. hoşlanmıyorum kendisinden. ama malesef ki bunu da unutur herkes. nasıl ahmet kural olayı unutulduysa, hatta şu an trt de bir dizide başrol bile oynuyorsa, ozan güven de o şekilde devam eder.
biz ülkece yanlışa tepki veremiyoruz üzgünüm. ama kendimi ayrı tutuyorum bu konudan çünkü ben yanlışını gördüğüm bi oyuncunun, şarkıcının projelerini dinlemiyorum, izlemiyorum. sonuçta halk varsa onlar var. eksilirler mi benim bu hareketimle, tabi ki hayır ama olsun vicdanım rahat kalır.