arkadaş gurubu olarak hayalini kurduğumuz, gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise bir muamma olan durum. belki bu yaz olabilirdi koronavirüs olmasaydı
erkek kuzenimin (altını çiziyorum erkek) zamanında yaptığı hala daha ballandıra ballandıra anlattığı macerası. 'şimdi zaman kötü, ben erkek halimle korkuyorum otostopla gezmeye' diyerek de cesaretimi kırıyor, ama haklı.
bir kere deneyeyim dedim 2 saat hiç bir araba durmadı. sanırım mini etekli bir hatun olmak gerekiyor :D

uzun zamandır muğla ili sınırları içinde keyifle yaptığım aktiviteydi. Hem yol parasından kurtuluyorsunuz hem de değişik insanlar tanımış oluyorsunuz. Fakat artık ülkemizde güvenlik sıkıntıları nedeni ile yapılmaması gereken aktivitedir. İnsanlar kafayı yemiş durumda çünkü.
ya ben şahsen bu ülkede bunu yapmaya cesaret edemem ama güvenli bir yerde olursa, bir grup ile denemek eğlenceli olabilir.
kimsenin canını sıkmak istemem ama otostopla dünyayı gezen, barış simgesi olarak görülen kadın Pippa Bacca, Türkiye'de tecavüze uğrayarak öldürülmüştü. Hepimiz isteriz özgürce, insanlara güvenerek gezelim eğlenelim ama ülkemizde maalesef çok dikkatli olmamız ve kendimizi, birbirimizi korumamız gerekiyor.
Bu ülkede hatta bu dünyada cesaret etmesi mangal gibi yürek gerektiren harekettir. Ben kendi adıma böyle bir şeye cesaret edebileceğimi sanmıyorum.
Bu ülkede yapılmaması gereken olay. Malum her gün haberlerde ne gibi cinayet olaylarını görüyoruz, iyice millet zıvanadan çıktı. O yüzden otostop işi de çok tehlikeli can güvenliği yok.
bir kadın olarak bırakın otostopla gezmeyi otostopla bakkala kadar bile gidemeyiz malum ülkemiz şartları yüzünden her en tacize uğrayabiliriz allah korusun en iyisi otobüs azcık cebimizden eksiltiririz yine de gezeriz kızlar otostop falan boşverin yani