yayımlanan dizilerde eşcinsel karakterlerin yer almasından dolayı kapatılacak. zaten bir netflix keyfimiz vardı. üstelik burası özel bir kanal, bu kadar istemiyorsan parasını verip izlemezsin olur biter. asıl türk dizilerini konuşmak ve denetlemek lazım bence.
yine yurdumun gündeminde fazlasıyla abartılmış konu. kapanmaz, içerik kısıtlanır belki, ama k-a-p-a-n-m-a-z
resmen dizilerime konsantre olamıyorum, moralim bozuldu. sevdiğim ama ayrılmam gereken bir sevgili gibi şu an. birden hayal kırıklığı yaşamayayım diye yavaştan uzaklaşmaya, araya mesafeler koymaya çalışıyorum.
benim de ihtimal vermediğim olay. netflix içeriklerine tepki gösteren kesimi etkilemek adına bahsi geçmiş ama gerçekleşmeyecek konu.
abi yazık lan niye kapatıyorsun ki kapatılmasın adamlar ekmek size ne kadar güzellikler yaptılar zamanında netflix nedir kanka paran varsa gecesi parası olmayanlar Hepsiburada usta ver şimdi ayıp size gençler lütfen lütfen netflix'i laf etmeyin kendinizden affedin netflix etmeyeyim gençler ayıp etmeyin yazık haram günah netflix açanın buradan dağ A7 bütün kainat diksin
netflix kapatılıyor mu yahu kapatılıyorsa büyük bir boşluğa düşerim. neden böyle bir karara varılmış peki. abi kapanmasın yaa
Kapatılmasın ya neden kapanıyor ki hiç yere biz memnunuz neflixden hem onun yerine ne gelecek ki ? Konuyla ilgili net bir bilgisi olan var mı acaba ?
öyle bir sey yok bea kim uydurdu bunu :D sakin olun derin nefes alın verin ve şöyle diyin öyle bir şey yok :D
Clickbait bu sözlükte böyle yapılır işte 😂 tebrik ederim başlığı açan arkadaşı