aşık olmak istemediğimden, yeniden kopmak istemediğimden. yalnız hissetsem de, bir sevgilim olsun istesem de tekrar aynı şeyleri kendime yaşatmama isteği daha ağır basıyor.
istiyorumdur, e peki kim uğraşacak şimdi diyorumdur. bunun tartışması var, anlaşamaması var, üzülmesi, aşk acısı çekmesi var da var.
Bağlanma sorunum var maalesef ki. Birisine bağlanırsam abayı yakarsam ben, ben olmaktan çıkıp başka bir şeye dönüşüyorum. Kendimi bile tanıyamıyorum. Bu durumu hayatımda bir kere yaşadım ve bütün hayatım alt üst oldu bu sebepten bir daha yaşamak istemiyorum ve aşktanda erkeklerdende uzak duruyorum.
Sevgilisi olup ayrıldıktan sonra 1 sene toparlanamayan arkadaşlarım var birde acı çekeceğime hiç olmasın moodunda takılıyorum . Tek olsun doğru kişi olsun diye bekliyorum onu da nasıl anlıyacağım hiç bir fikrim yok ama bilmiyorum böylede iyi kimsenin ceneseni dinlemiyorum no manita no dırdır
Çünkü malın tekine aşık oldum ama o beni sevmiyor ama bende bir şey hissetmediğim birinin yüzüne bile bakmam yani onu unutmayı başka birini karşılıklı sevmeyi bekliyorum o günler gelir mi bilmem belki bi daha aşık da olmam.
En son sevgilimin beni değersizlik hissiyle boğması ve beni aldatmasından sonra bir daha yeni birine aşık olup bir ilişki yaşayamadım istesem de olmuyor.
Neden cocuk yapmiyorsun sorusunun bir alt versiyonudur kendisi biktirir yorar sevgilin olacaksa da olmasin istersin sirf is inada bindigi icin
Belki istiyorum ama istemiyorum gibi de. Güvensizlik sorunu yüzünden de olabilir. Asla bu sorunun cevabını bulamadım uzun zamandır