benim için haber değeri olmayan durumdur. nesi abartıldı bu kadar anlamıyorum ne isterse onu yapsın insanlar bi salın
gayet normal. gerçi okuyan da işsiz merve abla yalandan senelerini harcican da ne olucak gerçi sınava gitmemişti galiba sonra.
valla iyi yapmış, tebrik etmek gerekiyor. bir şeyler yapmaya çalışan, kendisine koyduğu hedef için uğraşan insanları seviyorum. ben bile bir düşünmedim değil bu yıl, evde o kadar sıkıldım ki acaba bende hazırlansam da tekrar okusam mı diye. ama benden geçtiğini de fark ettim ne yalan söyleyeyim, kendimi tekrar üniversite okuyacak kadar genç hissetmiyorum.
birçok kişiye örnek oluyor bence güzel bir şey.. okumanın yaşının olmadığını düşünüyorum.. umarım başarılı olmuştur sınavda.. helal olsun valla yani.. artık millet 2 3 tane üniversite bitiriyor o yüzden çok normal karşılamıştım ben neden bu kadar konu olduğunu hiç anlayamadım.. :ddd
bu kadını anlamıyorum. İlgi çekmek için mi salağı oynuyor yoksa gerçekten bu kadar salak mı ayırt edemiyorum. gündem olmak uğruna bu kadar sacmaliyorsa bile salak benim gözümde. yaptığın yardımlarla gündem olmak varken güzel ve aptalı oynamak neden.