kafa karışıklığı, stres, bir sürü deneysel proje ve sonunda psikolojik bir yıpranma sonucu çıkan o beğenilen tasarımsal uygunluk 😉😉😉😏😏😏
i̇lk başlığın ne olduğunu merak eden bir yazarın sorusu üzerine emektar bir başka yazarın bulduğu konu başlığı.
açıkçası ben de merak edip geldim. i̇lk başlığın bu başlık olduğunu varsayarsak sözlük yaklaşık bir yıldır açık. güzel bir proje olmuş gördüğüm kadarıyla. i̇lerisi olacağını da düşünüyorum. farklı bir sistem mevcut. nokta atışları yapılarak temeller oturtulmuş. kuruluş hikayesini de bilmek isterim açıkçası. umarım adminler bunu da ele alırlar.
bu arada kurucularını da tebrik ederim.
sevgili yazarımız

hotpeach
'in araştırmasına göre ilk başlığın bu olduğuna dair bir rivayet var üyeler arasında şu an. eğer öyleyse ilk başlığımızı şanlandıralım bakalım.

5 yaprak değilde 4 yapraklı olabilirmiş yonca misali en azından anlamda taşıyabilirdi. hatta iki sayfası açık defterin önüne bu çiçek motifi eklenebilir. umarım anlatabildim :d
saçma gelecek ama show tv'nin logosuna benzetiyorum. güzel olmasına güzel ama benziyor yani. renkli bir çiçek kızlar sözlüğe yakışmış. i̇leri de bir gün değiştirilmek istenirse buradaki yazarlar arası bir yarışma düzenlenebilir ve herkes kendi tasarımını sunabilir. kayda değer bir fikirle gelen olursa logo onunkiyle değiştirilebilir. hem biraz da buraya aksiyon getirilmiş olur. olsa iyi okur yani. :)