böyle bir erkek görmedim ama olduğu yönünde dedikodular var. mesela babasının asla küfretmediğini iddia eden bir arkadaşım vardı
bu şartlarda çok zor. cinsiyetci küfürler etmeyen erkek diye daha da zorlaştırabiliriz bunu. en kültürlüsünden bile mutlaka duyarız
üçüncü sınıfta dersime giren bir hoca. tüm hocaların küfrettiğine adım gibi eminimdir ama o hocanın hayatında bir salak bile demeyeceğinden de adım gibi eminimdir. zaten şöyle nazik, böyle iyi diye öğrencilerinin dilinden düşürmediği hocadır kendisi. seçmeli dersimi yine bu hocamdan alacağım, en önden dinleyeceğim kendisini.
öyle erkekler bana çok samimiyetsiz ve kasıntı geliyor nedense yani küfretmemek için kendini zor tutuyormuş gibi hahaha hiçbir erkeğin küfretmeyeceğine inanmıyorum kaldı ki biz kızlar da küfür ediyoruz genelimiz yani :ddd
Benim canım aşkımdır o. Uzun zamandır tanıyorum küfür duymadım. Bazen küçük argo kelimeler kullanmaya bile çekinir. Sinirliyken söylerse de özür diler üst üste. Daha ne kadar severim bilmiyorum.
Var mi oyle bir erkek. Ben daha kufur etmeyen erkek gormedim. Sadece cekindigi ortamda kendini tutan erkek vardir. Hele trafikte kufur etmeyen bir erkek oldugunu dusunmek bile imkansiz gibi bir sey.
Kendisi sevgilim olmaktadir. Fakat arkadaşlarinin oldugu ortamda nasildir bilemiyorum. Ben sevmediğim icin dikkat ediyor olabilir.
Evlenildiğinde bazen küfrettiğine şahit olunacak erkektir. Eğer kendiliğinden küfretmiyorsa zaten küfretmez ama siz istemiyorsunuz diye küfretmiyorsa ufak tefek kaçaklar olur.
Zira eşim öyle. :)
Bunu erkek kadın olarak ayırmak istemiyorum. Gerçekten hepimizin ne yazık ki ağzına yapışmış halde bu cinsiyetçi küfürler. Fakat çok patlamadıkça çevremdekileri de kendimi de küfür etmemeye alıştırdım. Ne yazık ki hala ağzımdan kaçıyor fakat zamanla bunu da bırakacağıma eminim. Nolur cinsiyetçi küfür etmeyin, ettirmeyin.