Türk Kahvesi İle Zayıflamak
................
Sadece kahve tüketerek ya da her gün bol miktarda kahve tüketip geri kalan zamanda sağlıksız gıdalara yönelerek kilo vermeniz asla mümkün olmayacaktır. Kahvenin mucizevi bir etkisi bulunmamaktadır. Yüksek oranda antioksidan içeren kahve, kandaki zararlı maddelerin atılmasını sağladığı için oldukça faydalıdır. Az miktarda kafein barındırması sebebi ile de diğer kahvelerden çok daha yararlı olduğunun altını çizebileceğimiz kahve, tok tutması sebebi ile de türevlerinden ayrılıyor. Yemek saatinize daha varsa ya da öğün aralarında uzun saatler beklemeyi hedef edinenlerdenseniz bu aralarda tüketeceğiniz birkaçkahve İle hem tok kalmayı sağlayabilir hem de metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.

Türk Kahvesinin Yararları Nelerdir?
ödem atmayı sağlar.
Yüksek tansiyonu önler
Enerji verir
Baş ağrısına iyi gelir
Yağ yakımınım hızlandırır
Metabolizmanın hızlı çalışmas
kansere yakalanma oranını azaltır
selülit oluşumunu engeller
Kolesterolü düşürmede etkili
hergun içiyorum hemde sade kahve. i̇lik gibi olmam lazımdı ama ben obezim. o kahve bana hiç yardımcı olmuyor nedense.
türk kahvesi zayıflamaya yardımcı oluyor.tabi bunun dışında dengeli beslenip düzenli spor da yapmalısınız.yoksa içtiğiniz kahvelerin hiçbir faydasını görmezsiniz.
elbette türk kahvesi zayıflamaya yardımcı oluyor. özellikle spor öncesi içilen kahve yağ yakımını dengelermiş. ne yazık ki kahveyi çok tükettiğiniz zaman belli bir süre sonra ödem yapacaktır. bence dozunda tüketmekte fayda var.