her zaman gittiğin kuaförün hatta artık arkadaş gibi olduğun kuaförün vardır. bir de daha güzel saç kestiğini, kaş aldığını, boya yaptığını keşfettiğin bir başka kuaför. çık bakalım işin içinden çıkabilirsen.
her zaman gittiğim bir kuaför olmadığı için böyle bir sıkıntı yaşamıyorum, önüme hangisi gelirse girer işimi hallederim
Buna aldatmak denmesin ya doğru kuaförü bulana kadar çeşitli kuaför denemeleri yapılabilir. Bulunca da başka kuaföre gitmek istemezsin zaten. Mekanın hep orasıdır...
Sjdhfh bulundugum sehirde tarzini cok begendigim icin hep ayni yere giderim.universitede zorunluluktan baska yere gitmistim ama orda da 1 tane bulup yine hep ayni yere gitmistim.Bazen de bekletip haftasonu kendi kuaforume gider gonlunu alirdim 😁
Aklıma Avrupa Yakası'nda Fatoş'un kuaförünü değiştirdiği bölüm geldi. Kuaförünü değiştirdiği için sevgilisinden ayrılıyormuş gibi üzülüp ağlıyordu.
valla kendi kendimin kuaförüyüm miss. saçımıda kesiyorum,boyuyorum,kaş alıyorum,manikür yapıyorum. bunlar bence her kızın (isterse) yapabileceği şeyler. gidip orda sıra bana gelecek diye saatlerimi öldürmektense ,evimin konforunda her işimi hallediyorum. hepinize tavsiye ederim.
erkekler bu kafaya çok giriyor. senelerce berberini değiştirmiyorlar. eğer kuaförü değiştirirse ihanet etmiş gibi hissediyorlar. benim erkek arkadaşım kuaförünü değiştirdi diye kuaförün önünden geçmeden yolunu uzatıyordu. kuaförü sorarsa ayıp olurmuş. çok saçma bir kafa bu ya.