cinli korku filmleri izleyemiyorum. olduda izledim boşluguma denk geldi unutuncaya kadar evde yalnız kalma durumunda feci korkuyorum ve kolayda unutamıyorum zaten

arkadaşlarımın öve öve bitiremediği çok güzel korku filmleri var ama meraktan ölsem izleyemiyorum
değil korku gerilim fimleri dahi izleyemiyorum. gerilim adı altında sunulan filmler korku filmi çıkıyor ya da ben o kadarcık heyecana bile dayanamıyorum. abarttığımı düşünüyolar, değil. benim gerçeğim bu. rüyama girer, uyuyamam. izlemeye çalışmalarımın sonunda geceleri aniden uyandım. kendi kendime neden işkence çektireyim.
Korku filmi kadar gereksiz bir sey daha yok ya insan neden korkmak icin ugras versin cik disari bi bak asıl korkuyu o zanan gor evrende basina her an hersey gelebilcek bir dunya icinde yapayalnizsin havada asili dönup duruyosun farkinda misin ve oleceksin yani sonunda akibetin belirsiz bundan daha net ve anlasilabilir nasil bir korku filmi var ki..ha ben her seye ragmen izlerim korkarim diyosan o senin secimin ama su an minicik bir virus dunyayi ele gecirmis patir patir insan katlederken oturup cinayet filmi izlemen de biraz ayip olmuyor mu korkmak icin;)
Türklerin korku filmlerinin sürekli cinli olmasından ötürü izlemiyorum ama yabancıların korku filmlerini az çok izleyebilirim. Yerli korku filmlerini asla, psikolojim bozuluyor 3 gün evde paranoyak oluyorum korkudan.
ben izliyorum korkmuyorumda ama üniversite oda arkadaşım var o korktuğu için yalnız izleyemiyor bir gün birlikte korku filmi izleyelim mi dedi bana tamam dedim filmin en gerilimli anında iyicede dalmıştı mısır poşetini patlatmıştım korkudan ağlayacaktı neredeyse o gün bana küstü kıyamam.
aşırı korkarım ama izlemeyi de aşırı severim, izlerken korkmayı da severim ama korkmamak için elimi gözlerimin önüne getirip parmaklarımın arasından izlemeyi daha çok severim djfhjdf. yalnız izleyemiyorum ama, tek kriterim o. mümkünse yanında ruhumu teslim edebileceğim biri olsun, güven veriyor :d
özellikle türk korku filmlerini asla izlemiyorum. bence türk filmlerinin en ve tek kalitelisi korku filmleri. gerçekten yapıyorlar bu işi yani. yabancılarındakinden o derece korkmuyorum arada izleyebiliyorum ama izlediğim ilk ve tek korku filmi lisedeydi onu da sınıfta açmışlardı izlemek zorunda kalmıştım. eve döndüğümde evde kimse olmuyordu aşırı derecede korkuyordum. o korku filminin travmasını atlatmak bile epey zamanımı aldı. o gün bugündür bir daha da korku filmi falan izlemedim.
ben hiçbir türlü korku filmi izlemiyorum şahsen. bilinçaltım çok hafiftir ve çoğu şey aklımda kalır, etkisinden kolay çıkamam. korkacağımı, izleyemeyeceğimi bildiğim şeyleri izlemiyorum. ortaokulda arkadaşımla semum adlı bir korku filmi izlemiştik. şimdiki korku filmlerinin korkunun düzeyine göre çok daha az korkutucu bir filmdi ama sayesinde 1 hafta evde yalnız duramadım. annemler gelesiye kadar dışarıda takıldım. eve giremedim, girdiğim zamanlarda da sürekli panik içerisindeydim. yaramıyorsa izlemeyeceksin işte