Sizin için okuyup sevdiğim kitapları yazacağım.Sizin de okuduğunuz zaman kendinizde içsel değişimler hissedeceginizden eminim.
1. Bülbül ( Kristin Hannah)
2. İçimdeki On Katil
3. Denemeler( Montaigne)
4. Frankenstein
5. İki şehrin hikayesi
6. Uğultulu Tepeler
7. Kırmızı Pazartesi
8. Yabancı
9. Veronika Ölmek İstiyor
10. Kürk Mantolu Madonna
11. Vadideki Zambak
12.Madam Bovary
13. Körlük
14.Toprak Ana
15. İskender
16. Sevdalinka
17. Baba ve Piç
18. Handan
19. Uçurtma Avcısı
20.Ve dağlar yankılandı
21. Bin muhteşem Güneş
*Bin muhteşem güneş (6 kere filan okudum her seferinde ağlıyorum :') )
*Ve dağlar yankılandı
*Şeker portakalı
*Momo
Ben daha çok pozitif kitapları severim. Toz pembe kitaplardan bahsetmiyorum. Geleceğe umutla bakmanı sağlayan bugününe keyif veren kitapları okumak daha hoşuma gidiyor. Bir de çocukları anlatan kitaplardan hoşlanırım ve size bi kaç kitap önerisinde bulunacağım. Umarım beğenirsiniz ve imkanınız varsa okursunuz da.. belki önereceğim kitapları aranızdan okuyanlar vardır.
⭒ Otomotik Portakal 🍊( Anthony Burgess)
Süper İyi Günler (Mark Haddon) ve Pal Sokağı Çocukları 👬👬 (Ferenc Molnar)

Sizinde önerebileceğiniz okumaktan keyif aldığınız kitaplar varsa buraya yazmayı unutmayın🤭
Küçük prensi okumadıysan mutlaka okumalısın simyacı da iyi.
Bana da alacakaranlık ve açlık oyunları gibi aşk ve fantastik karışımı bir kitap önerirseniz çok mutlu olurum
Ben distopya seven biri olarak karanlık bir geleceği tasvir eden kitaplara bayılıyorum. Zaten olacak olan da o, bu gidişata bakılırsa. Önerilerinizi bekliyorum.
çok kitap okumuş biri olarak başlığı görünce yazmadan edemedim. Birçok öneri sunabilirim sana ama ilk oalrak bir yazardan bahsetmek istedim. Kim bu yazar dersen;
Sabahattin Ali.
Her kitabını istisnasız ve kuşkusuz şekilde alıp okuyabilirsin ve yazılmış aşk hikayeleri arasında sürüklenip gidebilirsin. Sadece aşk da değil aileye ve yaşama dair birçok tavsiye de bulabileceğin ve hayatında önemli yere sahip olabilecek kitaplardır. Özellikle; Kürk Mantolu Madonna.. Sabahattin Ali tasvirleri ve inanılmaz sohbetvari paragrafları birçok yazarda bulamadığım bir tattır. En büyük tavsiyem bu olacak sana.
İkinci olarak; Zülfü Livaneli ve Huzursuzluk kitabı. Tahmin edemeyeceğin kadar bakış açılarına farklılık katacak, Dünyanı genişletecek ve birçok tabularında kurtulmana yardımcı olacak bir kitap. Hele ki Zülfü Livaneli deyince akla gelen uzun betimlemeli paragraflar yazarın sanatını konuşturmasına farklı bir bakış olur ancak.
Son olarak da şu an yeni başladığım kitaptan bahsedebilirim sana Jan Philipp Sendker den Her kalp kendi şarkısını söyler okuduğum üç bölümlük kısım ile beni oldukça etkiledi. Bitirince daha detaylı bilgi verebilirim ama şu an bile beni çok etkiledi açıkçası. Şimdiden iyi okumalar
Bu aralar felsefi kitaplara çok ağırlık verdim.. özellikle kafka bu konuda mükemmel bir yazar. Dönüşüm ile başlayabilirsin kuzum, iyi okumalar.