'bulursam bırakmayacağım' der iç sesim gerçekten de bırakmam ve mükemmel iki kanka oluveririz
derdimizin bu olması enteresan. ama toplu taşımalarda görüyoruz ki elinde kitap olanların çoğunluğunu kızlar oluşturuyor. erkeklerin ise daha çok film izlediğine, oyun oynadığına şahit oluyoruz. o nedenle haklı bir başlık
kitap okuduğu kadar ne tarz kitaplar okuduğu da önemli. bir turgut uyar okusun mesela, dostoyevski, tolstoy, okusun. ya da makale okusun en kötü ehe. okusun ki konuşabilelim
başımızın tacı. kitap okuyan, okuduğu kitaplardan alıntıları story atan erkekleri kırmayalım üzmeyelim lütfen
konuşmasıyla durusuyla oturusuyla her hareketiyle kendini belli eden erkekdir. kendini surekli gelistiren arastirmaya merakli ve sizinle konustugunda sıkılmayacağınız yeni konular yeni fikirler bulan hayal dünyası geniş bir bireydir. keşke ülkemizde herkesin kitap okuma alışkanlığı olsa, ne yazık ki insanlar ne kadar önemli birsey olduklarını bilmiyorlar.
öyle ince anlayışlı olacağına o kadar eminim ki. ama maalesef kitap okuyan bir erkekle bile karşılaşmadım.
kitap okuyan ister erkek, ister kadın olsun; insanı kültür ve medeniyetler seviyesine çıkaracağı su götürmez bir gerçektir. ayrıca kitap okuyan erkekler gözümde bir numaradır. severim.
öyle birileri var mıymış yaa. erkek arkadaşıma oku diye çok ısrar ediyorum. sevdiği tarzda kitaplar da aldık. bi kaç kez okudu metroda gelip giderken. sonrasında artık çantada gezen bir kitap oldu.