bundan nefret ettiğime inandıramam. sevmiyorum özellikle de aşırıya kaçanları var ki seviyormuşum, aşıkmışım hiç önemi kalmıyor
abartılmadığı sürece kıskanılmak da özel hissettiriyo şimdi ne denirse densin. ama bunun bir dozajı olmalı. kıskanılmaktan hoşlanmayan insan tam da bu bahsettiğim abartı dolu kıskançlığı yaşamış insandır heralde
kıskanıp kıyafetime karışıyorsa kıskanılmaktan hoşlanmayan insanlardanım ben de. kendini bilen insandır
kimin kıskandığına göre değişir. sevmediğim, konuşmadığım biri tarafından kıskanıldığımı öğrenirsem hoşlanırım şahsen. rahatsız etmişim, hoşuna gitmeyecek iyi şeyler yapmışım ki kıskanmış. keyif alırım bundan. sevgilimse eğer, kıskanmanın sınırını aşıyorsa işler değişir. buna izin vermem.
kıskanılmaktan hoşlamayan insan olduğuna inanmıyorum. kıskanılmak kişide beni beğeniyor, değer veriyor düşüncelerine neden oluyor kim ne derse desin. mantıklı olduğunu iddia etmiyorum ama ilk akla gelen beğeniliyorum fikridir, kendini önemli hissetme etkisini doğuruyor. kıskanmaktan hoşlanmıyorum diyen insan samimiyetsizliğine aldırış etmeyin lütfen. bana zarar veren bir kıskançlıksa eğer o zaman işler değişir.
Ben hoşlanmam şahsen güvensizlik gibi gelir onla niye konustun muhabbetlerine hic gelemem sevmedigim biseydir ama kıskanç biriyimdir kendime yapilmasini sevmem
sevgilimin bir noktaya kadar (BAKIN BİR NOKTAYA KADAR DİYORUM) kıskanmasını isterim. ama bir noktaya kadar djdjldkd. devamında canım sıkılır çünkü.
ama rica ediyorum arkadaşlarım beni kıskanmasın ya. kıskanan arkadaş kadar kötüsü var mı? ağlıcam arkadaşsızlıktan çünkü hepsi benimle sidik yarıştırıyor

bazen olur oyle
neden herkes sizin gibi düşünmeli, davranmalı ki? ister inanın ister inanmayın orası da çok önemli değil fakat samimiyetsiz diyecek kadar kendinizden geçmeniz şaşırtıcı. hiç mi ilgi sevgi görmediniz de kıskanılmayı değer olarak algılıyorsunuz.
ben nerede nasıl giyineceğimi, davranacağımı bilirim. birisi bana iltifat ediyorsa mutlu olurum (kadın/erkek fark etmez) bir erkek bu konuda aşırıya kaçtıysa onu engelleyecek araya mesafe koyacak olan da benim. sevgilim neden kıskansın ki. ben ona yeterli güveni veriyorum. buna rağmen kıskanırsa da dile getirilmeye değer bir şey olarak görmez insani bir duygudur fakat ben bunu söylediğinde rahatsız olurum. kıskançlık güzel bir duyguymuş gibi bahsetmeniz de ayrıca komik. size göre yanlış bir şey yaptıysa ayrılırsınız olur biter.
Kıskanmak ve kıskanılan olmak ikisi de sevdiğini sakınmak anlamına gelir bana göre. Tabii psikopatlık olmadığı sürece dozunda olduğu sürece bana güzel geliyor. Ben de kıskanç bir yapıya sahibim ama dozunu hiçbir zaman kaçırmadım. Kıskanmak güvenmemek anlamına gelmiyor bana göre sadece sevdiğini diğer insanlardan sakınmak, paylaşmak istememek anlamına geliyor. Ama psikopatlık her şeyden kıskanmak insanın bir zaman sonra psikolojik olarak kendini yiyip bitirdiğini görecektir. Aşırı kıskanan insanlar ya kendine güvenmiyor ya da hayatındaki insanı güvenemiyor. Çünkü güvendikten sonra insanın içi rahat olur. O yüzden çok fazla abartıp kıskanmayı kendinizi hiç de yıpratmayın. İtiraf edelim ki kıskanılan olmak herkesin hoşuna gider. Ama güvendiğin de bildiğin halde sadece seni paylaşamaması ve herkesten sakınması insanı özel ve değerli hissettirir. Kıskanılmaktan hoşlanmayan olabilir ve karşı tarafa bunu izah ettikten sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok yani.