kararsızlığı huy edinmişlerin derdi kimsede yoktur. o sürecin uzaması başa beladır. günlere, saatlere yayıldıkça içinden çıkamazsın. bir karar verme anından sonra da acaba böyle değil de öyle mi yapsaydım ikilemine düşersin. en boş konu bile zihnini meşgul eder ta ki yeni bir kararsızlık anına kadar. kararsızlığı yaşayanların tavsiye almaya ihtiyacı vardır. anında tavsiyeleriyle rehber olabilecek en az bir arkadaş olmalı.
Kararsizlik duruarinda bence beyinden cok gonulun istedigi sey tercih edilmeli kararsizlik beynin ortaya koydugu bir eylemdir gonlun istedigi bence kararsizligi ortadan kaldirir gozlerini kapatip kalbinin dedigini yapmak gerekir
Kararsız kaldığın zaman bir kaç kişinin fikrini alıp en son kararı kendin vermelisin içinden hangisi geçiyorsa onu
etrafına sormalı, araştırma yapmalı fakat en nihayetinde vicdanın sesine uyulmalı.
kimden akıl alırsa alsın insan, kime uyarsa uysun, gün sonunda başını yastığa koyduğunda vicdanıyla baş başa kalacağını unutmamalı.
Kararsız kalmak hiç bir şey yapmamaktır. İçinizden ne geliyorsa onu yapın çok da düşünmemek lazım düşündükçe içinizde kalır her şey.
En kotu karar kararsizliktan iyidir demisler. Bir an once artilari eksileri gozunun onune getirip bir karara varilmali
Kararsızlık durumun da insan gerçekten zorlanıyor ama gene de inşa kendi bildiğini yapıyor , yani sana en yakın olan olan fikir neyse onu seçiyorsun kararsızlık gerçekten zor