nefret etmemin de aslında ilk görüşte hoşlanmamdan kaynaklı olduğunu çok sonra anladığım olay
error veriyorum böyle bir şey nasıl olabilir mümkün gelmiyo. nefret ettiğin insanla biraraya gelmek istemezsin bile
o nasıl bir nefret diye hayret ettiğim başlık. sevginin nefrete dönme ihtimalini duydum ama nefretin sevgiye dönebileceğini öğrenmiş oldum. belki gıcık olmuşsundur ilk tanıştığında, bir hareketi veya söylediği bir şey rahatsız etmiştir ama nefret çok keskin kaçar bu duruma.
insan bazen duygularının ne olduğunu ayırt edemeyebilir. bu durumda başa gelebilecek bir olay. bazen de aslında çok sinir olduğun birini seviyorum sanırsın (özellikle çocukken).
en büyük aşklar nefretle başlar diye boşuna dememişler. i̇lk görüşme önemlidir tabi ama çok sevmek ya da nefret etmek için yeterli değildir. zamana bırakılmalıdır belki güzel aşk ya da arkadaşlıklar doğabiliir
ben sevmediğim şeyler konusunda çok net olduğumdan değil sevgili olmak ilk tanışmada bende olumsuz duygular uyandıran insanlarla bir daha karşılaşmaktan bile kaçınırım.
hani başta sevdiğim birinden belki sonradan uzaklaşabilirim tanıdıkça ama tersinin olduğunu kendimi bildim bileli hiç görmedim.
nefret mi, sevgi mi? aslında bu iki duyguyu tanımamaktan kaynaklı gelişen durum. zannediyoruz ki hoşlantı her zaman karında kelebekler uçuşturur, halbu ki endişelenince de olur bu, o yüzden kişi karmaşaya düşer o duygu o kadar yoğundur ki ve karıştırır işte öyle. ama süpriz o da geçer ve asıl sürpriz bir daha hissetmem dediğiniz o duyguyu bir defa daha değil bir çok defa daha hissedersiniz çünkü insan aşkla vardır ve aşk her yerde vardır.
ayyy şu an öyle bir durumun içindeyim. sevgilim hikayeme cevap verdi konusuyorduk. ama gönülsüz konuştuğum için bana gıcık oldu ben de ona . laf sokmaya başladı kaç yaşındasın dedi kaç gösteriyorum dedim çok büyük bir yaş aralığı söyledi . baya sinirlenmiştim sonra biz sabaha kadar konusmaya başladık ama içim nasıl kin dolu . biraz zaman geçti ve sevgilim ama hala gıcık oluyorum jsjshshshhshshshs
en büyük aşklar nefretle başlar nefret de ilginin göstergesidir ama işiniz çok zor çünkü nefretle aşk arasında çok ince bir çizgi var dünyadaki en sevdiğiniz insan birden en nefret ettiğiniz düşmanınıza dönüşebilir ama dünyanın en tutkulu aşkını da yaşatabilir biraz duygular şelale bi ilişki olur dikkatli ve temkinli olmak lazım diye düşünüyorum