arkadaşımın başına gelen olay. kızı mekana götürüp sonra da param yok deyip ödetmişti. üstelik tekrar arayıp yine görüşmek istemişti. bazen çok yüzsünüz erkekler
kendi yediğimi ödeyip mekanı ter ederim. hesabı kitlemek mantığıyla görüşmeye çağırdıysa defolsun gitsindir.
daha ilk buluşmada hesabı kitliyorsa hayatının bütün hesaplarını bana kitleyecek demektir. olay mahallini acilen terk etmeli.
İkinci buluşmaya gidilmemesi gerektiğinin göstergesi. Kosarak uzaklaşın. Etkilendiği, ciddi düşündüğü kıza, gücünü göstermek için ilk buluşmada hesap ödetmez, kendini ezdirmez.
Eğer öyle biriyse kendini sorgulamalı.. nasıl böyle biriyle birlikteyim diye..” kitlemek” nedir ne kadar ayıp..cık cık cık.. bir garibanı doyurmuş olursun Allah kabul etsin..
Heaabin erkegi kizi olmaz fakat ilk bulusma ise nezaketen bence erkek odeyebilir dogada bile erkek hayvanlar disiyi etkilemek icin onca sey yaparken kiliktan kiliga girerken bir hesap odemek cokta zor olmasa gerek
Ekstrem durumlar dışında kabul edilemez. Hesabı erkek ödesin demiyorum tabii ki herkes yediğini içtiğini ödemeli bana kalırsa. Zaten cinsiyet gözetmeden başkasının cüzdanına güvenerek hiçbir şey yapılmamalı.
İkinci buluşma olmaz muhtemelen 😊kendi başına yesin içsin hesabını ödesin . Böylesi ikisi içinde daha iyi olur.