haftalık burç yorumlarından yıllık burç yorumlarına kadar, özelliklerinden, benim burcumla olan uyuma kadar merak konusu olduğundan ve erkeklerin de böyle bir soruyu küçümseyeceğinden direk burcu yerine doğum tarihini sorarım.
Eve gider gitmez önce onun burcunun özelliklerine daha sonra kendi burcunun özelliklerine bakmak son olarakda bir aşk uyumu yorumu bakmakla son bulan bir serüven demektir.
Ben mutlaka sorarım hem de tanıştığım herkesin burcunu sorarım. Ben burçlara inanıyorum, çok da doğru sonuçlar elde edilebiliyor bana göre. Hemen hemen tüm burçların özelliklerini detaylıca biliyorum. Özellikle sevgili olmak istediğim kişinin burcunu mutlaka öğrenirim ki ona göre uyumlu olup olmadığımız hakkında önceden bir tahmin yapabileyim. İlk tahminden sonra detaylıca burç sitelerinden araştırırım ilişki hakkında yorumları çünkü kızlar inanın bana tutuyor gerçekten. Eninde sonunda burçlar haklı çıkıyor. Bir de yükselen burç da çok önemli ona da bakmak lazım tabii ama çoğu kişi özellikle de erkekler yükselenini bilmiyor maalesef. Oysaki ilişkilerde yükselen burç uyumu da en az güneş burcu kadar önemli.

ilk etapta burcu sorulur,
ikinci etapta yanından ayrılır ayrılmaz " .... burcu erkeği ile .... burcu kadını uyumu" şeklindeki saçma sapan burç uyumu linklerinden sizin burcunuzla olan uyumuna bakılır.
üçüncü etapda " .... burcu erkeği ile .... burcu kadını yatak uyumu" na bakılır hfdsgsdflkgkfdls
Burcu değil belki ama doğum günü doğum saati sorulmalıdır ki doğum haritasına bakılabilsin 😂😂 arkadaşlar şunu bir anlayalım burçlar eğlence amaçlı, kapsayıcı olmayan birer bilgidir. Her insanın tek ve biricik olan doğum haritaları vardır ve esas olan bu doğum haritalarıdır. Astrolojiye inanıyorsanız bir profesyonel aracılığı ile doğum haritanıza baktırmanızı tavsiye ederim.
ya hoşlanmamla ilgili değil yeni tanıştığım birine mutlaka sorarım. i̇yi kötü izlenim o kişiyle ilgili fikrim oluyor ve biraz da buna göre hareket ediyorum
burcuna göre insanları yargılama gibi bir huyum var.bu zamana kadar hiç yanılmadım.o yüzden kesinlikle sorarım hoşlandığım insana burcunu.
sorarım her şeyini sorarım o da sorsun söylerim birinden hoşlanınca sevince her şeyini bilmek istiyorum onunla ilgili notlar alıyorum bana özel geliyor