hemen anlatayım nasıl bir his olduğunu çünkü hiç hoş bir his değildir eğer hoşlandığın kişinin seninle ilgilenmediğine eminsen. deli hoşlanıyorum çok beğeniyorum bu yüzden karşılaşma ihtimallerimizin yüksek olduğu mekanlara gidiyorum hep. arkadaşlarım bu konuda bir süredir dertliydiler. ama her karşılaştığımızda inanılmaz heyecanlanıyorum, bir şeyler içeceğim elim ağzımın yolunu bulamıyo durumları. ayrıca tanışıyoruz da, ortak arkadaşlarımız da var. bir de olur da aynı masada oturursak ( ne kadar tanışıyor olsak da bir yerde yine takıldığımız çevreler farklıydı) hiç konuşamıyorum, sadece muhtemelen salakça göründüğüm bir tebbessüm oluyor yüzümde. bana hayal ettiğim biçimde ilgisi olmadığına da eminim. birkaç ayım tam anlamıyla bu işkenceyi yaşamakla geçti ve sonra kendiliğinden son buldu. etkisi geçince kendime ilk söylediğim şey; kızım amma da salakmışsın ne gerek vardı böyle bir yaşamaya.
hoşlandığın erkekle arkadaşca buluşmak diyeyim ben buna hehe. hoşlandığım bir çocuk vardı ama böyle bir hoşlanmak olamaz abartmıyorum. arkadaşlarıma hep ondan bahsediyorum, sosyal medyada sürekli peşindeyim. bu kişiyle aynı zamanda arkadaşız, bir yandan hoşlandığımı anlamasın diye gösterdiğim çaba, diğer yandan ah keşke anlasa isteği, bir diğer yandan da arkadaşlığı bozmamaya çalışmak. detaycı insanlar için zor uğraşlar bunlar. sonuç olarak zaman zaman görüştük, arkadaş gurubuyla da görüştük, başbaşa da görüştük. şimdi sevgilisiyle olan fotoğraflarını lıke'lıyorum, karşılaştığımızda da hala konuşuruz, görüşelim desek görüşürüz ama o kadar.
İnsanın eli ayağı birbirine dolaşıyor. Baksan olmuyor bakmasan olmaz durumu yaşanır. Eğer sohbetiniz varsa ne konuşacağını bilemezsin. Tanışmıyorsanız da pilatonik pilatonik izlersiniz.
Saçın istediğin gibi ise ve kıyafetin , ve yerindeyse özgüven dünyanın en güzel karşılaşmasidir
dünyanın en garip duygularındandır. i̇çine birden acı gibi ama değil diyebileceğin tarzda bir duygu oturur, kalbin hafiften çarpmaya başlar ya da bazen duruma göre birden güm diye çarpar sonra normal hızına döner. elini kolunu koyacak yer bulamazsın "napsam koparsam mı bu kolu?" diye düşünebilirsin çünkü gerçekten kolun fazla gelir, yürümen gerekiyorsa saçma sapan yürüdüğünü bile hissedebilirsin. o an sanki her şey yerinde bir sen fazlasın bu dünyaya. gerçekten çok garip çok...
bunlar kesinlikle yaşandı , yazarken tekrar yaşadım.