hızma takan erkek konusunu görünce, hızma takan kız olarak ben de böyle bir konu açmak istedim. erkekler de hızma takan kızları bu derece övüyomudur acaba??
üçüncü kez yapacağım. ilk hızmamı taktığımda üç gün bekleyip öyle değiştirin uyarısını dinlemedim, ikinci gün yeni hızmamı takmak istedim. ilk delindiğinde takılan hızma berbat bir şeydi çünkü. yara hala taze olduğu için takamadım, acımaya başlamasıyla da pes ettim ve kapandı sonunda. yaklaşık iki hafta sonra tekrar deldirdim burnumu, bu kez yıllarca kullandım. bir gün sıkıldığıma karar verip takmamaya başladım. ama şimdilerde yeniden canım çekiyor tekrar deldireceğim.
böyle miniko ucu accık kalkık olan ve siyah noktaları olmayan kızlarda çok hoş buluyorum.Ama ben yaptıramam bilin bakalım yüzümde neresi çirkin 😁
Kendi kendine delmediyse hiç bir sorunum olmayan kız tipi. Kendi kendine deldiyse bana neler yapar?
ben de pek beğeniyorum ama taksam kesin elim çarpar benim, hem öyle bi çarpar ki burnumla beraber fırlar gider diye korkuyorum.
övünmek gibi olmasın ama herkesin kıskanacagı burna sahibim ve çokta yakışıyor loll :d
bazılarına serseri havası katıyor bazılarında çok minnoş duruyor bende istiyorum burnuma küçük parlak taşlı olanlardan ama deldiremem burnumu