bulan varsa haber versin, nedenini merak ederim. bunun ergenliği var, üniversite hayatı var. hiç mi kimseden hoşlanmadın, ilgilenmedin diye sorarlar. hiç sevgilim olmadı diyene inanmam ben.

özgüvensiz, utangaçsa ihtimaller dahilinde. değilse olmuştur illa ki sevgili dememiştir. takılıp üzmüştür kızları.
sevgilisi olmamış erkek yoktur ya. sevgilisi olmadıysa da flört ettiği vs. olmuştur. hani bence başka türlüsü mümkün değil
bilmiyorum var mi su yasima kadar hic denk gelmedim bir yerden duymadim bir yegenim var cok icine kapanik bize gelir ayri odada oturur geldigini bile gormezsin yemegi zor yer yedigi gibi kalkar nasilsin falan hic bilmez babasindan para bile isteyemez biz bu kiz bulamaz evlenemez hadi o bulmasin yasi geldiginde biz buluruz ama onunlada bi konusmasi anlasmasi lazim agzinin biraz laf yapmasi lazim falan derdik kendi aramizda hep ama bizim biseyden haberimiz yokmus adamin bilmem kac yildir sevgilisi varmis biz bilmezmisiz soka ugradik ilk duydugumuzda suan hala sessiz ne geldim der ne gidiyorum der ama bisey almaya carsiya cikarim bi bakarim bizim oglan elinde pastalar bilmem neler kizla bulusmaya gidiyo yani yegenim bile sevgili yaptiysa hic olmamis erkek yoktur denilecek kadar azdir istisnalar tabi ki olur iste kimisi ilk sevgilimle evleneyim dusuncesiyle belki haraket eder kimisi birini platonik sevmistir olmamistir baska birini istememistir falan ama cok bulunan bir tip degil benim gorusum
böyle bir şey yok arkadaşlar sizi kandırmışlardır. çünkü illaki oluyor lise de olmasa üniversite de mutlaka oluyor. başarısız sonuçları olmuş olabilir reddedilmiş olabilir ama onunda talibi çıkıyor ee haliyle erkekler de hayır diyemiyor bu duruma.
neden olmasın tabikide olabilir. hiç erkek arkadaşı olmayan kadınlar varsa erkekler de var. bundan doğal ne olabilir. kendini hazır hissetmemesi bunun en büyük sebebidir bence.