iki olumsuz olay yaşayayım girdiğim ruh hali bu oluyo. bir de negaitf olayların bir gün içinde yaşanma durumu var işte o zaman kurtul kurtulabilirsen bu histen
tam da bu hissi yaşarken instagramda arkadaşlarım eğlenerek, mutlu fotoğraflar paylaşır. işte o zaman ağlatır aynı zamanda.
üst üste gelen ama çözülemez de olmayan sorunlara karşı meydana gelen düşüncedir. halledilemez şeyler olmaması böyle hissetmenize mani olmaz. birden fazla şeyle uğraşacaksınızdır, düşüneceksinizdir, içinden çıkmaya çalışacaksınızdır, bütün bunlar yorar. neden ben sorgulaması yaptırır.
çekilmezdir, insan bir anda yalnızlaşır, her dert tasa gelip onu bulmuştur sanki, herkes için her şey tıkırında gidiyodur da bir kendisi kötü şeyler yaşıyodur. böyle yanlış düşüncelere sürükler. arkadaşın devreye girmesi gerekir, tek başına kendinizi olumlu olana yönlendiremezsiniz böyle zamanlarda.
Bir dönem sürekli söyleyip, yakindigim cümle. Daha sonra at gözlüklerimi çıkarıp, etrafa baktım ki benden daha kötü durumda olan kişiler de var .Bugünümüze şükür dedim.
her şey herkesin başına geliyor. kimse hakettiğinden fazlasını yaşamıyor tecrübeyle sabittir.
bazen bende oluyor her şey neden benim başıma geliyor niye herkesin başına gelmiyor diyorum modum düşük olduğunda gene de hep bunu söylerim ama gerçekten yanlış düşünüyor bunları söylerken enerjimizi daha da kötü yapıyoruz o yüzden böyle kötü şeyler söylemeyelim kötü olmasın güzel şeyler bulsun bize ne düşünürsen o olur derler ya gerçekten de öyle oluyor