Ben açık renk kotlardan hoşlanıyorum ama sanki her kıyafete açık renk kot yakışmıyor siz hangi renk kotlardan hoşlanıyorsunuz. Dar paça mı seviyorsunuz mom jean mi?

siyah her zaman favorim ama cok çabuk soluyorlar kaliteli siyah pantolon da bulmak zor ya bence, ne kadar kaliteli de olsa soluyor rengi acılıyor kumaşı esniyor kötü oluyor. açık renkler de insanı olduğundan geniş gösteriyor bu yüzden asla tercih etmiyorum açık renkler. yine en iyisi koyu mavi tonları gibi geliyor bana. lacivert-koyu mavi tonları hoş ve hemen hemen her renge kıyafete de gidiyorlat
ben simsiyah pantolonları sevmiyorum. bu yüzden mavi kotları tercih ediyorum. bence çok güzeller. açık mavi kot da koyu mavi kot da ayrı bir güzel oluyor. yazın özellikle açık mavi renkli kot tercih ediyorum. görünüş olarak da hissiyat olarak da serin duruyor. üstüne de özellikle bir beyaz tişört giyildi mi çok güzel bir kombin oluyor. kurtarıcı parçalar oldukları için herkesin dolabında bulunması gerekir bence :) kışın ise daha koyu mavi kotları tercih ediyorum, açık mavi kotlar pek hoş durmuyor bence. koyu mavi kotun üstüne ise hemen hemen her renk kombinlenebilir. bu açıdan da bu koyu mavi kotların da kurtarıcı parça olduklarını ve herkesin dolabında bulunması gerektiğini düşünüyorum.
siyahtan başka kotlar da mı varmış yahu? 😜😂 denemediğim, bilmediğim, fikir sahibi olmadığım konudur. benim için siyahtan başka her pantolon rengi çocuk işidir 😂
ben daha çok buz mavisi tonlarında olan kotları seviyorum. çoğu insanın aksine lacivert, siyah ve gri kotlardan nefret ediyorum.
siyah en güzeli cünkü hem zayıf, hem zarif olmanın en güzel seceneği siyah. ama cok bağımlılık yapıyor ya bi girdin mi o batağa cıkabilene aşk olsun en az 12 siyah kotum, 7 de siyah taytım vardır. ama alışveriş yapsam yine siyah alırım cünkü neden almayım??😂
koyu mavi kotları çok beğeniyorum. dar paça ya da i̇spanyol paça her renk üst ile aşırı yakışıyor.
açık mavi mom jean, koyu mavi slim fitler. gerçi kombinlemeye bağlı güzel kombinlenirse her parça çok güzel durur.
Kot pantolonlarda buz mavisi ve lacivert favorimdir, yaz için buz mavisi, kış için lacivert tercih ederim. Siyah kotları fazla sevmiyorum, siyah renk dar kotlara gidiyor. Kesim olarak da, bahsettiğim renkler bu yılın geniş kesimleri için çok uygun.
dar ve koyu renk severim. üstüme bol gitmeyi daha çok seviyorum bu yüzden de altıma dar gitmeyi tercih ederim. açık renkte pantolonlarımı daha zayıfken yakıştırıyordum ama şimdi koyu renk daha cazip benim için.